Леся Нікітюк терміново відправилася на лікування: доводиться морально приходити в себе після глузувань Притули

Леся Нікітюк поділилася з прихильниками фотографіями з відпочинку в санаторії. Теледіва розповіла, що вона зараз відпочиває морально та робить спа-процедури.

Леся Нікітюк славиться своєю відкритістю та щирістю перед прихильниками. Зірка шоу “Хто зверху” та “Орел і Решка” не соромиться демонструвати себе без косметики, жартувати, показувати себе в комічних ситуаціях у своєму особистому блозі. Така поведінка зробила телеведучу всенародною улюбленицею – тільки за її сторінкою в Інстаграм слідкують майже 4 мільйони користувачів.

Не дивлячись на свою відкритість, Леся практично ніколи не говорить про особисте життя. Зірка зробила виключення лише один раз – Нікітюк зізналася, що в неї був роман з одним із київських бізнесменів. Стосунки майже дійшли до весілля, однак пара прийняла непросте рішення розійтися. Причиною тому теледіва назвала різні характери.

Леся Нікітюк терміново відправилася на лікування
Леся Нікітюк терміново відправилася на лікування

Зараз Леся Іванівна (так себе називає себе ведуча) замовчує тему особистого життя, проте активно ділиться подробицями з роботи. Артистка активно працює на шоу “Хто зверху” разом у парі з Сергієм Притулою та Олександром Педаном. За правилами Леся та Сергій – капітани жіночої та чоловічої команд відповідно. Олександр пропонує обом сторонам виконати певні завдання, таким чином жінки змагаються з чоловіками у першості.

Нікітюк та Притула за сценарієм часто жартують один над одним. Деякі з телеглядачів навіть допускали, що між колегами може бути роман – хоча ці чутки жодного разу не підтвердилися.

Леся Нікітюк та Сергій Притула у шоу Хто зверху
Леся Нікітюк та Сергій Притула у шоу Хто зверху

На новорічні свята Леся взяла невелику відпустку та вирішила відпочити у спа-санаторії. Телеведуча відвідує різні процедури та відновлює ментальне здоров’я.

Нікітюк зазначила, що вона вже зовсім скоро буде готова повернутися до роботи у кадрі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини