48-річна Таюне показала свого чоловіка: за якого заможного красеня бек-вокалістка Олега Винника вийшла заміж

Талановита українська співачка Таюне, яка є бек-вокалісткою Олега Винника, показала чоловіка, за якого вперше вийшла заміж. Під вінець пішла з ефектним красенем.

Особисте життя як Олега Винника, так і Таюне оповите чутками і домислами. Втім, відомо одне – воно нерозривно пов’язане між собою. Причина не лише в тому, що музиканти разом працюють. Виявилося, що вони ще й вчилися разом в Канівському училищі культури, де і познайомилися.

Як виглядає перший чоловік Таюне

Журналістам вдалося поспілкуватися з одним із викладачів Олега, який підтвердив – під час навчання він закохався у Таю Сватко, найскромнішу дівчину на курсі. Про це йдеться у спецпроєкті Х-фактору “Судді-Х. Невідомі факти“:

“Олег сидів там в самому кінці. Дивлюсь, щось він якось так заглядає, в нас дівчата були гарні. Щось я не зрозумів, Олег до Таї, дивлюсь там, то ручку покладе, то…”.

Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі
Олег Винник і Таюне разом зі студентських часів

Підтверджують це фото з випускного альбому пари, на яких вони позують разом в обнімку.

Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі
Таюне вийшла заміж за Олега Винника

Односельчани Винника з села Червоний Кут, де пройшло його дитинство і юність, запевняють, що Олег і Таюне тоді й одружилися. За їхніми спогадами, весілля було пишним, за всіма українськими традиціями – гуляли майже тиждень.

Вже після переїзду до Німеччини, де співак побудував кар’єру артиста мюзиклів, у подружжя народився син Юліан. Спадкоємець продовжує жити за кордоном, але стопами батьків не йде – будує спортивну кар’єру.

Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне
Таюне показала свого чоловіка

Публічно виконавець хіта “Вовчиця” про це не розповідає, оскільки дотримується позиції, що має цікавити публіку своєю творчістю, а не висвітленням подробиць особистого життя. Таїсія Сватко підтримує коханого, тому теж зберігає мовчання. Фанати дуету тим часом сподіваються, що Винник і Таюне залишаться одне для одного першими і єдиними чоловіком та дружиною.

Більше новин з життя повелителя вовчиць дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини