Оля Мартиновська та Вова Ярославський станцювали і злилися у довгому поцілунку, не ховаючи своїх почуттів (Відео)

До мережі потрапило відео, на якому Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський поцілувалися в губи після спільного танцю. Відео у нашій статті.

Стосунки Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського довгий час викликають підозри у шанувальників. Близькі друзі нібито знаходяться на межі, яку от-от перетнуть. Неоднозначні обійми, натяки і навіть поцілунки виключають наявність у них іншого партнера, і це лише посилює чутки навколо їхнього роману.

Нещодавно зірки наважилися на ще один крок, який позбавив певну частину аудиторії сумнівів стосовно ніжних почуттів одне до одного.

Оля Мартиновська та Вова Ярославський станцювали і злилися у довгому поцілунку

Так, на особистій сторінці в соціальній мережі ТікТок Оля Мартиновська оприлюднила відео, на якому вони з Вовою довго танцюють смішні танці, а потім зливаються у поцілунку в губи, і доволі тривалому.

Оля Мартиновська та Вова Ярославський станцювали і злилися у довгому поцілунку. Скріншоти особистої сторінки шеф-кухаря

Варто відмітити, що обидва проводять багато часу разом поза кадром, і навіть зустріли Різдво, хоча в короткому опитування про плани на свято не зізналися, що збираються провести його одне з одним.

Нагадаємо, що Ольга Мартиновська розлучена і має дитину від першого шлюбу Віру. Колись Володимир Ярославський звільнив її чоловіка, а згодом шлюб зруйнувався. Їхні стосунки з кухарем вона називає “від ненависті до любові”. Спочатку роман з Вовою вона заперечувала, але тепер віджартовується та підігрує пресі. Володимир Ярославський — багато років затятий холостяк, орієнтації якого навіть сумнівалися фанати. Однак, жодної сенсації від нього поки чекати не доводиться.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини