Як виглядає майбутня падчерка Аліни Гросу: прийняла Романа Полянського “з причепом” від першого шлюбу

Талановита українська співачка Аліна Гросу зустрічається з російським актором Романом Полянським, стосунки з яким вийшли на новий рівень – зірка познайомилася з падчеркою.

Аліна Гросу у 2019 році вийшла заміж за бізнесмена Олександра Комкова. Весілля було надзвичайно пишним і проходило в Італії, серед гостей відзначилися немало зірок українського шоу-бізнесу, а молодята виглядали найщасливішими. Втім, навіть до першої річниці пара не протрималася.

Вже через півроку після одруження Аліна і Олександр почали жити окремо, щоб дати паузу стосункам. Згодом чоловік співачки поставив її перед фактом, що зустрів іншу. Це і стало остаточною крапкою у недовготривалому шлюбі. Пізніше в інтерв’ю Гросу зізнавалася, що весіллям вони намагалися врятувати їхнє кохання, проте спроба не увінчалася успіхом.

Батьки Аліни Гросу витратили на її весілля з колишнім чоловіком 100 тисяч євро
Батьки Аліни Гросу витратили на її весілля з колишнім чоловіком 100 тисяч євро

Розлучення далося Аліні нелегко. Відволіктися від особистих проблем допомогла робота, у яку вона поринула з головою. Саме на зйомках свого кліпу зірка познайомилася з актором Романом Полянським. Молоді люди відчули, що знають одне одного наче все життя, і здружилися.

Як виглядає падчерка Аліни Гросу
Як виглядає падчерка Аліни Гросу

Поступово дружні відносини перетворилися на романтичні, і вже зараз закохані відкрито обговорюють плани на спільне майбутнє, у якому є місце заміському будинку та дітям. До Гросу Полянський теж був одружений і навіть має доньку Марфу.

Як виглядає майбутня падчерка Аліни Гросу

В інтерв’ю виданню “КП в Україні” Аліна розповіла про стосунки з дівчинкою. За словами артистки, вони тепло і близько спілкуються, при можливості забирають з Романом Марфою до себе, щоб провести час втрьох:

“Вона чудова дитина, талановита, і, дай Боже, теж буде або акторкою, або співачкою. Але більше говорити про неї не можу, у неї все ж таки є мама”.

Родина Романа Полянського
Майбутня падчерка Аліни Гросу Марфа

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини