Як виглядає і чим займається єдиний син 72-річного Михайла Поплавського, якого тато витягнув з того світу?

Михайло Поплавський пережив непросте випробування: його єдиний син потрапив у ДТП. Олександр вижив. Як склалося його життя – читайте у матеріалі.

Михайло Поплавський став феноменально популярний через свої запальні пісні. Легкі, з гумором, вони стали невід’ємною частиною застілля. Великих кар’єрних висот досяг співак, але його робота ніколи не ставала на заваді любовним пригодам.

Втім, єдину дитину у 1982 році йому народила тільки друга дружина Людмила. Хлопця назвали Олександром, але він стопами татка не пішов. Музика виявилася – не для нього.

Син, онук та невістка Михайла Поплавського
Як виглядає і чим займається єдиний син 72-річного Михайла Поплавського

Втім, бізнес став справжньою відрадою для Поплавського-молодшого. Відомо, що м’ясопереробна компанія “Ятрань” належить саме сину співаючого ректора. А ще до 2016 року був співвласником ТОВ “Укрконцерт”.

Гроші, розкіш, елітні автівки. Все, здавалося, у житті склалося, як слід. Та долю ледь не обірвала аварія. У 2008 році преса майоріла заголовками про те, що син співочого ректора розбився на авто. О 7й годині ранку хлопця знайшли в Одесі. Тато примчав одразу.

На щастя чоловік вижив, хоч це і вартувало медикам великих сил та часу. Та доля посміхнулася Олександру: він знову став вести свої справи та радіти життю. Згодом зустріне свою половинку – розумницю і красуню Аліну. Саме вона порадувала прихильників родини Поплавських світлиною свого чоловіка.

Як виглядає і чим займається єдиний син 72-річного Михайла Поплавського

У сторіз невістка Михайла Михайловича розповіла, що святкує з обранцем не лише День всіх закоханих, а й 10 річницю знайомства. До речі, у пари є син. Хлопчика звати Єгор і він вже навіть знімався у кліпах свого дідуся.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини