34-річна дружина Потапа Настя Каменських показала свою маму і свекруху разом: їм обом за 60, а виглядають на 40

Відома українська співачка та дружина Потапа Настя Каменських показала своїх маму і свекруху разом. Подивіться, як молодо виглядають найдорожчі жінки зіркового дуету.

Потап і Настя вирішили вирватися з холодного Києва та влаштували сімейну поїздку до Іспанії. Пара розібралася з усіма своїми справи і разом з мамами вони вирушили в Мадрид. Про це стало відомо з Інстаграму Каменських, яка у сторіз показала, як родина відпочивала в одному з місцевих кафе.

Як виглядають мами Потапа і Насті Каменських
Як виглядають мами Потапа і Насті Каменських

Важко не помітити, як молодо виглядають 67-річна Лідія Петрівна, мама Насті, та 64-річна Людмила Анатоліївна, мама Потапа. Її ласкаво звуть Люсею.

Настя Каменських показала свою маму і свекруху разом
Настя Каменських показала свою маму і свекруху разом

З тещею Потапа публіка добре знайома. Лідія Петрівна часто з’являється у відеоблогах зіркової доньки. Також вона знялася в її кліпі на пісню “Почуття”. Все частіше в полі зору широкої публіки можна побачити і свекруху Каменських. В минулому вона була чемпіонкою світу з підводного плавання в естафеті, тож і зараз має чудову форму. Вочевидь, жінка регулярно тренується.

На відміну від своєї свахи, Людмила Анатоліївна вже бабуся. Онука їй подарувала колишня дружина сина Ірина Горова, крапка у шлюбі з якою була поставлена саме через почуття Потапа до Насті.

Потап разом з сином
Син Потапа від першого шлюбу

Співачка ж поки що не ощасливила рідню поповненням, хоча вони з коханим останнім часом почали публічно про це говорити. Ба більше, Олексій Потапенко відкрито в інтерв’ю піднімає тему вагітності Каменських та ділиться надіями, що це станеться у найближчому майбутньому.

Все, що відомо про збільшення зіркової сім’ї Потапа і Насті дізнавайтеся у відео на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини