Ектор Хіменес-Браво пояснив, чому зник як тільки покинув кохану і залишив Україну: “Не збираюсь виправдовуватися”

Зірка телеканалу СТБ Ектор Хіменес-Браво вийшов на зв'язок після новини про те, що кухар покинув Україну. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Наприкінці минулого року Ектор Хіменес-Браво потішив своїх шанувальників новиною про те, що в його житті з’явилася кохана жінка. Імені розкривати він немає наміру, як і показувати її пресі. Особистість дівчини залишається цілковитою таємницею. Тому за життям пари слідкувати просто неможливо.

Суддя МастерШеф Ектор Хіменес-Браво покинув Україну та повернувся в Колумбію
Ектор Хіменес-Браво пояснив, чому зник як тільки покинув кохану і залишив Україну

Тим не менш, інфоприводів у Ектора дуже багато і без розмов про його особисте.

Ектор Хіменес-Браво пояснив, чому зник як тільки покинув кохану і залишив Україну

Нещодавно стало відомо, що шеф-кухар покинув кордони України. Це сталося незадовго до смутних часів і шанувальникам здалося це дуже підозрілим. На кулінара вилилася тонна хейту. Варто відмітити, що чоловік залишив свою кохану та двух улюбленців Лупіту та Чоко, тому немає сумнівів, що він повернеться до України. Тим паче, що в нього активно розвивається бізнес у її межах.

Однак, знаменитість все ж таки вирішив створити невеличке звернення до своїх підписників на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, де пояснив, навіщо він поїхав до Колумбії і що він думає про реакцію аудиторії. Він наголосив, що хоча він і публічна людина, він досі має право їздити до своїх рідних, коли вважає за потрібне і попросив не робити хибних висновків, зв’язуючи факти, які ніяк не пов’язані між собою насправді. Також колумбієць заявив, що насправді він українець та виразив підтримку співвітчизникам.

Варто відмітити, що Ектор давно говорив про плани відвідати свою колумбійську сім’ю.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини