П’ятниця, 5 Березня, 2021

Нова дружина Володимира Остапчука обізвала хейтерів, але їх це не зупинило

Друга дружина шоумена Володимира Остапчука Христина Горняк написала емоційне звернення до хейтерів, які звинувачують її в руйнуванні сім'ї ведучого.

Другий шлюб відомого ведучого Володимира Остапчука викликав багато обговорень в соцмережах. 15 жовтня відбулося розкішне весілля шоумена і нотаріусині Христини Горняк, після чого парочка поїхала насолоджуватися один одним в Туреччину.

Однак хвиля хейту навколо новоспеченої дружини Остапчука не вщухає.

Нагадаємо, більше чим пів року тому Володимир Остапчук почав жити з новою коханою Христиною Горняк, ще до офіційного розлучення з колишньою дружиною Оленою Войченко, з якою в нього є двоє дітей. З того часу підписників в інстаграм-блозі молодої жінки стало значно більше, однак серед фоловерів більше хейтерів, які не схвалюють таку поведінку Володимира і його нової пасії. Обраниця Остапчука довго не відповідала критикам, але після весілля наважилась різко відповісти хейтерам.

View this post on Instagram

Для Вас, мои святые подписчики! ⠀ Это я сейчас о тех, кто с нимбом на голове осуждает меня, мои поступки и поступки моего @vova_ostapchuk выливая свои страхи и обиды на жизнь в комментариях на моей странице! ⠀ Дорогие святоши безгрешные, те кто все знает, а также «счастливые жёны и мамочки 2х ангелочков» и тд., я хочу вас попросить, когда будете стоять у ворот рая, не забудьте опустошить свои ведра от желчи, туда с ними нельзя, а вы так привыкли ею поливать всех!!!😂 ⠀ Но это если с юмором, а если серьезно – мораль басни очень проста: „Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.“ ⠀ От меня: не раздавайте советов или рекомендаций как мне жить, или какой бумеранг меня догонит, потому что за свою жизнь я несу отвественности сама, а вы проследите за своей – полезнее! Пока вы ищите во мне минусы и грехи-я уверенно двигаюсь вперёд по своему пути, так что…. ⠀ Всем мир.🙏

A post shared by kristygor (@kristygor) on

На своїй сторінці в Instagram Христина опублікувала звернення до підписників. В ньому вона назвала хейтерів «святенниками безгрішними». Вона заявила, що деякі підписники, засуджуючи її і Остапчука, насправді виливають свої страхи і образи на життя.
«Дорогі святенники безгрішні, ті хто все знає, а також «щасливі дружини і матусі 2х янголят», – звернулася Христина до підписників.

Дружина Остапчука порадила недоброзичливцям зайнятися своїми проблемами, а не звинуваченнями інших в гріхах, тому що і в них самих їх достатньо.

«Не роздавайте порад чи рекомендацій як мені жити, або який бумеранг мене наздожене, бо за своє життя я несу відповідальності сама, а ви простежте за своїм – корисніше!», – емоційно написала Горняк.

Адже поки хейтери шукають в ній мінуси і гріхи, вона впевнено рухається вперед своїм шляхом, впевнена жінка.

Зазначимо, що такий емоційний пост зовсім не вразив недоброзичливців нової дружини Остапчука, і вони продовжили засуджувати Христину. Щоправда, деякі підписники її підтримали, написавши, що любов має здатність закінчуватися, а Остапчук – не перший розлучився з дружиною в українському шоу-бізнесі.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини