Чоловік Оксани Марченко Віктор Медведчук втік вслід за зірковою дружиною: сховався від кума

Відомий український олігарх та політик Віктор Медведчук втік з-під домашнього арешту. Про це стало відомо лише 27 лютого. Адвокат бізнесмена вже дала перші коментарі.

Як відомо, український олігарх Віктор Медведчук був фігурантом декількох кримінальних впроваджень в Україні. Бізнесмен був посаджений під домашній арешт і проживав під Києвом разом зі своєю сім’єю.

Оксана Марченко показала, як вони з дідусем Медведчуком няньчаться з онуком
Чоловік Оксани Марченко Віктор Медведчук втік вслід за зірковою дружиною

Напередодні російської ескалації Оксана Марченко покинула країну разом зі своїми охоронцями. Кадри спілкування з прикордонною службою одразу з’явилися в інтернеті. Була інформація, що телеведучу ретельно обшукали, а потім випустили з країни. Через 5 днів в Україні розгорнулися воєнні дії.

Чоловік Оксани Марченко Віктор Медведчук втік вслід за зірковою дружиною

А 27 лютого стало відомо, що чоловік Марченко Віктор Медведчук зник з-під домашнього арешту. Куди саме направився бізнесмен достовірно невідомо, однак його адвокат запевняє: він ховається, як і інші українці, адже Київ переживає нелегкі часи.

Оксана Марченко і Віктор Медведчук
Чоловік Оксани Марченко Віктор Медведчук втік вслід за зірковою дружиною

При цьому вже активно говорять про те, що на олігарха чекає покарання за те, що він покинув місце арешту.

Нагадуємо, що Володимир Володимирович Путін є кумом Віктора Медведчука, адже охрестив її його доньку. Через це у дівчини навіть ставалися проблеми. Наприклад, вона не змогла вчитися у Женевському Університеті, так як їй заборонили в’їзд в країну після того, як дізналися про її походження. Тоді Віктор Медведчук був сильно розгніваний через дискримінацію його доньки.

Свого часу ж Оксана Марченко довіряла своєму куму і запевняла українців, що він хороша людина. Адже релігійний чоловік не може бажати зла іншим.

Популярне зараз

Схожі новини