Григорія Решетніка і Михайла Заливако женуть на фронт після дружньої зустрічі: “Відсиджуєтесь на Заході. Сцикуни”

Вже другий місяць в Україні триває повномасштабна війна, яку розв’язала росія. Багато страждань і болю окупанти завдали українському народові, але попри все люди не здаються та не втрачають віри в перемогу ЗСУ.

Багато зіркових чоловіків проявили себе надзвичайно хоробрими і сміливими, вступивши до лав територіальної оборони і розпочавши службу на фронті. Наприклад, в самому епіцентрі подій зараз знаходяться хореограф Дмитро Дікусар, музиканти Тарас Тополя, Арсен Мірзоян, чоловік Марічки Падалко Єгор Соболєв, днями за зброю взявся і ведучий Олексій Суханов.

Є в українському шоу-бізнесі і ті, хто покинув країну за законними підставами – багатодітні батьки Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін. А є й такі, хто за кордон не виїздив, але ряди бійців не поповнив. Натомість вони активно займаються волонтерською діяльністю, проте публіка все одно обурена.

Григорій Решетнік вперше зізнався в негараздах у стосунках з дружиною Христиною
Григорія Решетніка і Михайла Заливако женуть на фронт після дружньої зустрічі

Саме такою була реакція користувачів мережі на нове фото Христини та Григорія Решетніків з Анною Богдан і Михайлом Заливако, зроблене під час їхньої зустрічі в Івано-Франківську:

“У ці нелегкі часи для нашої країни особливо приємно зустрічатися з рідними людьми. Аби підбадьорити одне одного та підтримати, обмінятися позитивними думками та згадати довоєнні часи”, – написала Христина Решетнік.

Ось що пишуть коментатори:

  • “Дуже за вас раді, але залиште поки такі фото для себе… Майте повагу до тих, хто пережив страшні дні війни!”;
  • “Не дуже приємно дивитись на вас таких щасливих і в білих штанішках, коли в країні війна”;
  • “Йдіть на війну, свою землю захищати, а не відсиджуєтесь на Заході. Сцикуни…”;
  • “Я теж люблю дивитися вас! Але майте повагу до тих людей, які ховаються в підвалах та не мають куска хліба. Зараз не час для таких фото”.
Григорія Решетніка і Михайла Заливако женуть на фронт після дружньої зустрічі
Григорія Решетніка і Михайла Заливако женуть на фронт після дружньої зустрічі

Схожі новини