50-річний Ектор Хіменес-Браво покинув Польщу та повернувся в Україну: “Вперше ночував у бомбосховищі”

Відомий український шеф-кухар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво повернувся до України після двомісячної відсутності. Усі деталі в статті.

На початку війни Ектору Хіменесу-Браво жилося дуже непросто, адже його звинувачували у втечі. Напередодні нападу росії колумбієць рушив на свою Батьківщину — Колумбію, до мами та родичів. Як стверджує знаменитість, поїздка була заздалегідь спланованою і точно не була втечею.

Ектор Хіменес-Браво покинув Польщу та повернувся в Україну

Через деякий час зірка вирішив приєднатися до своїх колег Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського, які готували для ЗСУ та своїх співвітчизників.

Чоловік опинився в Польщі, звідки робив усе можливе для своєї країни. Але нещодавно Ектор вирішив змінити свою дислокацію. Так, шеф-кухар зізнався на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що повертається в Україну.

Ектор Хіменес-Браво покинув Польщу та повернувся в Україну. Скріншоти особистої сторінки знаменитості

Спочатку він був у Львові, а згодом дав знати, що направляється до Києва, прямісінько у пекло.

Так як російські війська покинули столицю, шеф може без страху за своє життя дістатися точок, які постраждали найбільше. А зараз там є багато роботи для волонтерів і всіх небайдужих. Також Хіменес-Браво поділився своїми враженнями від ночівлі у бомбосховищі і зізнався, що навіть не може уявити, як себе відчувають ті, хто знаходяться у блокаді. Мова йде про Маріуполь Херсон.

Нагадуємо, що під час активних військових дій у Києві, Ольга Мартиновська власноруч займалася транспортуванням життєво необхідних ліків для жителів Києва. Зокрема мова йде про L-тироксин, який був у сильному дефіциті.

Схожі новини