Синельников з “Орла та Решки” повідомив, що Регіна Тодоренко може сісти за ґрати: “Сумна ситуація, вона плакала”

Відомий український телеведучий та режисер Євген Синельников прокоментував позицію Регіни Тодоренко і пояснив, чому вона так поводиться. Усі деталі в статті.

З кінця лютого Жені Синельникову довелося несолодко. Родина режисера залишалася під Києвом і мріяла про допомогу. Врешті-решт їм вдалося евакуюватися, після чого знаменитість зробив звернення до росіян, в якому грубо пояснив, що йому довелося пережити.

Євген Синельников повідомив, що Регіна Тодоренко може сісти за ґрати

Варто відмітити, що тим часом його колега Регіна Тодоренко, яка проживає в Москві разом зі своїм чоловіком та сином, піддавалася критиці через своє мовчання. Телеведуча пояснила, що не говорить про Україну через різні політичні погляди з Владом Топаловим. Мовляв, це її жертва заради гармонії в сім’ї. Що, звісно, дуже не сподобалося її аудиторії в Україні.

Євген Синельников повідомив, що Регіна Тодоренко може сісти за ґрати

Тим часом Женя Синельников поділився власним баченням ситуації в інтерв’ю з Славою Дьоміним. Виявляється, телеведучий з нею розмовляв. Регіна плакала через безсилля. Також в інтерв’ю в ході інтерв’ю виникли деякі деталі, які можуть змінити ставлення до дівчини.

“У неї дуже сумна ситуація, вона плакала… Я пишу: “Регіно, тут у тебе є єдиний шанс. Приїзди сюди й голосно розповідай про те, що там коїться. Тоді може бути, що в тебе є майбутнє в Україні”, – прокоментував Євген Синельников.

Євген впевнений, що Тодоренко нічого не робить тільки заради своєї сім’ї. До нього дійшла інформація, що за кілька днів до 24 лютого усім блогерам зателефонували зі словами:

“15 років тобі й усім членам родини, якщо ти хоч щось скажеш”.

Також Синельников розуміє, що все ж таки події в Україні для тих, хто проживає в Москві здаються дуже далекими і тому їх не хвилюють. Тим не менш, це їх не виправдовує.

Схожі новини