Ольга Цибульська поскаржилася, що весь побут залишився на ній: більше не допомагають ні персонал, ні родичі

Останні два місяці Ольга Цибульська перебувала на зв’язку зі своїми підписниками і красномовно розповідала про те, що відбувається з її сім’єю.

Так, артистка декілька днів не могла зв’язатися зі своїми батьками, через що пережила справжній жах. Також Ольга сильно боялася вивозити сина з Києва. Цибульська буквально програвала в голові найгіршї сценарії і сильно боялася смерті.

Декілька тижнів тому їй вдалося дістатися будинку її батьків, які вже евакуйовані. Кадри з будівлі жахають. Від колишнього дому співачки не залишилося нічого. Власне, як і від її старого образу життя. Нещодавно вона дала ексклюзивне інтерв’ю виданню Сегодня, в якому зізналася, що відтепер увесь побут ліг на її плечі.

Ольга Цибульська поскаржилася, що весь побут залишився на ній

Раніше за сином співачки Нестором приглядала наймана няня, а в домі прибиралися хатні робітниці. Це не дивує, адже артистка постійно знаходилася у гастролях, а її чоловік, як відомо, є депутатом і також не має вільної хвилини.

Оля Цибульська
Ольга Цибульська поскаржилася, що весь побут залишився на ній

Тим не менш, Ольга хоч і працює багато по дому, але їй не вистачає часу хвилюватися стосовно ситуації в країні. Цибульська намагається знаходити позитивні моменти в усьому.

“Такі сьогоднішні реалії. Я, в силу постійної зайнятості, звикла в столиці до допомоги. В Ірпені батьки, що страхували завжди з Нестором, коли я на гастролях. Плюс у Нестора була няня. На додаток у мене – помічниця по господарству.Тепер всі обов’язки мої”, – поділилася зірка, додавши, що дещо спихнула і на чоловіка.

Немає сумнівів, що співачці вдасться звикнутися з новими реаліями.

Схожі новини