Зірка “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс покинула родину, щоб повернутися до Єгора Гордєєва: вже в обіймах партнера

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс повідомила, що була вимушена покинути свою сім'ю у Львові і повернутися до Києва. Всі деталі в нашій статті.

Якби не було важко, але журналісти телеканалу “1+1″роблять усе можливе, щоб підтримувати дух українців, тримати в курсі подій та не залишати їх наодинці з новинами, які можуть розбите серце. І хоча “Сніданок з 1+1” здебільшого позитивна програма, останнім часом її гості, і самі телеведучі багато плачуть в прямому ефірі. Стримати сльози вельми важко, особливо коли оточення, що бере інтерв’ю, дуже лагідне та розуміюче.

Неля Шовкопляс покинула родину, щоб повернутися до Єгора Гордєєва

Наприкінці лютого глядачі втратили зв’язок з їхньою улюбленою зіркою Сніданку Нелею Шовкопляс. Тележурналістка виховує двох хлопчиків, і тому, звісно, мала їх евакуювати у безпечне місце з Києва. Родина знайшла прихисток у Львові.

Отримавши звістку про те, що повертатися до столиці вже безпечно, Неля зібрала валізи і рушила назад, щоб возз’єднатися зі своїм партнером Єгором Гордєєвим, а також Людмилою Барбір та Русланом Сенічкіним.

Неля Шовкопляс покинула родину, щоб повернутися до Єгора Гордєєва. Скріншоти особистої сторінки зірки

Зараз телеведучій дуже непросто. Їй доводиться повертатися до дітей на вихідні. Нещодавно вона публікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри, на яких двійнята бавилися та весело проводили час на природі. Тоді знаменитість розмріялась про мирне життя за містом.

А вже незабаром Неля повідомила, що була змушена повернутися до роботи. І хоча це неймовірна відстань, яку треба долати кожного тижня, серце матері, яка більше всього на світі любить своїх дітей, не може зупинити абсолютно нічого.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини