Ірина Білик розповіла, як відреагувала на рішення колишнього Дікусара йти на фронт: “Господи, як він буде?”

Ірину Білик та Дмитра Дікусара пов’язує красива історія кохання, яка почалася на паркеті шоу “Танці з зірками” у 2007-му. Вони танцювали в парі, однак вибули з проєкту задовго до фіналу, а вже незабаром після його завершення зіграли весілля в Ріо-де-Жанейро попри 16-річну різницю у віці.

Співачка присвятила коханому пісні “Нас нет” та “Мы будем вместе”, але поступово пара почала одне від одного віддалятися. Так у 2010-му стало відомо, що Білик та Дікусар більше не разом.

Ірина Білик розповіла, як відреагувала на рішення Дікусара йти на фронт

Хореограф в одному зі своїх інтерв’ю підкреслював, що ніхто з них не винний у завершенні стосунків, просто кудись зникла хімія, пристрасть, емоції.

Незважаючи на розрив, Ірина і Дмитро зберегли теплі спогади про спільне минуле, а нещодавно артистка зізналася, що колишній змусив її плакати, коли став на захист України в лавах ЗСУ:

“Коли дізналася, шо Діма Дікусар, такий витончений, душевний хлопець… А я Діму знаю дуже близько, я плакала. Подумала: “Господи, як він з автоматом буде?”. Одразу подзвонила його мамі, ми з нею на зв’язку”.

Дмитро Дікусар вийшов на зв'язок
Ірина Білик розповіла, як відреагувала на рішення Дікусара йти на фронт

При цьому останній чоловік Білик Аслан Ахмадов на початок війни жив і працював у росії, в соцмережах висвітлював правду про ситуацію в Україні, але згодом перестав це робити і виїхав до себе на Батьківщину в Азербайджан:

“Як я зрозуміла, йому подзвонили друзі і сказали, що це небезпечно, що декого вже посадили. Він поїхав у Баку”.

Схожі новини