Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний після розставання з Огнєвіч зізнався про нерозділене кохання: “Є одна”

Стосунки відомої української співачки Злати Огнєвіч та її обранця Андрія Задворного, на жаль, протривали зовсім недовго. Через півтора місяця після закінчення проекту бізнесмен раптово зрозумів, що не кохає екс-холостячку. Зірка проливала сльози, але все дарма.

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний після розставання з Огнєвіч зізнався про нерозділене кохання

Життя чоловіка кардинальним чином не змінилося, хіба що він намагається втримати свою популярність та веде власний мікроблог. Він показує фанатам своє повсякденне життя, зустрічі з донькою Кірою, а інколи ділиться і секретами. Наприклад, нещодавно він розповів на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм про нерозділене кохання.

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний після розставання з Огнєвіч зізнався про нерозділене кохання. Скріншоти особистої сторінки бізнесмена.

Як можна зрозуміти, Задворний був у Луцьку. Андрій зазначив, що місто дуже чисте і в ньому легко дихати. А також блогер зазначив, що зазвичай він має історію, пов’язану з будь-яким містом. Але ось із Луцьком такої історії немає. Але потім Задворний згадав одну дівчину:

“Є одна історія і це моя історія п’ятирічної давності невзаємного кохання з однією дівчиною з Луцька. Отже, привіт Луцьк”

Варто відмітити, що ця історія дивним чином перегукується з його шлюбом, в якому він перебував приблизно тоді ж.

Нагадуємо, що у Злати Огнєвіч була можливість познайомитися з колишньою дружиною обранця. Ця зустріч, на диво, вийшла дуже доброзичливою та приємною.

Схожі новини