Лілія Ребрик вийшла в місто та не змогла приховати “вагітний” животик: сімейство Диких чекає на поповнення?

У шлюбі з хореографом Андрієм Диким Лілія Ребрик дала життя двом прекрасним дівчатам. Про можливе поповнення в родині зірка говорити не полюбляє, але, звісно, існує імовірність, що телеведуча наважиться і на третє поповнення.

Лілія Ребрик вийшла в місто та не змогла приховати вагітний животик

Лілія Ребрик вийшла в місто та не змогла приховати вагітний животик. Скріншоти особистої сторінки зірки

Нещодавно зірка вийшла в місто погуляти і обрала костюм, який невигідно підкреслив її фігуру та наштовхнув на думку про те, що вона може очікувати на дитину. Так, останнім часом Лілія Ребрик  виходить в ефір з дому або на тлі природи, а у якості костюмів обирає вільні речі, які приховують її реальні параметри.

Хоча необхідно відзначити той факт, що Лілія ніколи не приховувала свого цікавого положення, тож це на неї зовсім не схоже. До речі, на прогулянку вона взяла з собою собачку Діксі, яку дуже люблять дітлахи. Було зроблено багато відео та фотографій, тож роздивитися образ зірки з усіх ракурсів була можливість.

Нагадуємо, що Лілія Ребрик вийшла заміж за учасника шоу “Танці з зірками” Андрія Дикого. Про шлюб зіркова пара наважилася розповісти вже у фінальному епізоді програми. Варто відмітити, що на шляху до щастя обидвом довелося попрощатися з попередніми обранцями, адже зірки не були вільними на момент знайомства. Зараз пара виховує двох дітей, володіє елітною нерухомістю і навіть будує акторську карєру для старшої доньки Діани. Маленька Поліна поки що працює лише перед камерою своєї мами.

Популярне зараз

Схожі новини