Як виглядає друга дружина Святослава Вакарчука, яка розбила його шлюб і готується народити артисту другу дитину

Не так давно знаменитий український виконавець Святослав Вакарчук повідомив, що йде з сім'ї заради іншої жінки. Ці стосунки дали можливість артисту стати батьком двічі.

Відомий український виконавець Святослав Вакарчук минулого року шокував своїх шанувальників правдою про свій шлюб. Суть полягала в тому, що підозри у подружніх зрадах артиста виявилися виправданими, і музикант дійсно стрибав у гречку. У якийсь момент він повідомив дружині Лялі Фонарьовій, що хоче розлучитися, але жінка навіть не підозрювала, Шо все настільки серйозно. Подейкують, що новина застала її настільки зненацька, що вона вгодила до лікарні.

Як виглядає друга дружина Святослава Вакарчука

Незабаром стало відомо, що саме тоді у Святослава народився первісток. Його музиканту подарувала Євгенія Яцута. Жінка не бажає публічності, але преса одразу розсекретила особистіть жінки, яка постійно знаходилася поруч з Вакарчуком, будучи у цікавому положенні.

Євгенія Яцута
Як виглядає друга дружина Святослава Вакарчука

Чи одружився Святослав з новою обраницею не було відомо, як і його рішення стосовно того, чи буду він виховувати малюка разом з новою жінкою. Хто зна, якої якості в них буди стосунки.

Однак, нещодавно стало відомо, що Святослав чекає на другу дитину. І подарує йому спадкоємці знову Євгенія. З цього моменту сумніви у тому, що він знаходиться у шлюбі з рудою красунею втратилися, адже все стало одразу зрозуміло.

Євгенія Яцута
Як виглядає друга дружина Святослава Вакарчука

Варто відзначити, що у шлюбі з Лялею Святослав виховував не рідну доньку, а падчерку. Знаменитість ніколи не коментував свій кровний зв’язок з дівчинкою, але й ніколи не спростував того факту, що вона йому не рідна донька.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини