Дружина ведучого “Холостяка” Григорія Решетніка Христина зробила зізнання про розставання: “Жити без тебе”

Дружина відомого українського телеведучого Григорія Решетніка Христина сколихнула мережу ніжним зізнанням у коханні. Усі деталі дізнайтеся в статті.

Знамените українське подружжя Григорій та Христина Решетніки вже багато років разом. За короткий проміжок часу пара народила трьох спільних дітей і не відмовляється від можливості народити ще нащадків. Під час війни сім’я не розставалася.

Григорій Решетнік та його дружина Христина повідомили, що у родині з'явиться донька
Дружина Григорія Решетніка Христина зробила зізнання про розставання

Христина вмовила свого коханого поїхати до Івано-Франківську. Григорій дуже хотів повернутися до столиці, але дружина та діти до останнього просили його не покидати їх. Зважаючи на те, що усі діти телеведучого дуже маленькі, він прийняв рішення послухатися їх, аби не втратити їхню довіру.

Дружина Григорія Решетніка Христина зробила зізнання про розставання

Коли небезпека минула Христина та Григорій мали можливість поїхати за кордон. Про це вони повідомили самостійно на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Звісно, подорож не мала туристичного характеру. Григорій та Христина поїхали заради своїх співвітчизників, аби взяти участь у благодійних заходах. Саме тому Григорія відпустили, хоча насправді, як багатодітний батько він також підпадає під категорію чоловіків, які можуть поїхати за кордон.

Дружина Григорія Решетніка Христина зробила зізнання про розставання

На щастя, родина вже повернулася. Про це повідомили і Христина, і Григорій окремо, кожен у своїх мікроблогах. Однак, молода мама та дружина телеведучого зробила більше емоційне повідомлення – зізналася столиці у коханні знову. Останнім часом Київ отримує набагато більше теплих слів, ніж раніше. Можливо, це пов’язано з тим, що його жителі зрозуміли, наскільки люблять своє місто.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.