24-річна дружина Романа Сасанчина поскаржилася на проблеми зі здоров’ям, сидячи в лікарні: “Цілий букет”

Дворазовий переможець української версії вокального шоу “Голос країни” Роман Сасанчин у 2021 році одружився зі своєю коханою дівчиною Іванною, яка незабаром після розпису подарувала йому донечку Елізабет. Обраниця співака нелегко переносила вагітність через гормональні збої та пов’зані з цим проблеми. Крім того, саме ситуація зі здоров’ям Іванки стала причиною такого стрімкого рішення пари народити дитину.

Як дружина Сасанчина розповідала підписникам свого блогу, лікар її попереджала, що завагітніти їй буде нелегко, на це можуть піти роки, тож коли вони побачили заповітні дві смужки, навіть не сумнівалися, що народжуватимуть.

Протягом дев’яти місяців очікування Іванна неодноразово лежала в лікарні, пологи теж були нелегкими, тим не менш, все це було не дарма – Елізабет народилася здоровою.

Дружина Романа Сасанчина пояснила новину про їхнє розлучення після 4 місяців шлюбу
Дружина Романа Сасанчина поскаржилася на проблеми зі здоров’ям

Зараз у соціальних мережах молоді батьки діляться своїми буденними турботами з маленькою дитиною та демонструють справжню сімейну ідилію. Незважаючи на доволі юний вік, Іванці 24, а Роману 20, вони чудово справляються, але без ложки дьогтю не буває. Дружину переможця “Голосу країни” знову наздогнали проблеми зі здоров’ям.

Дружина Романа Сасанчина потрапила до лікарні

Так, 14 червня Іванка виклала в Інста-сторіз кадри з лікарняного коридору, а у підписі розповіла, чому вона там опинилася:

“Я на огляді. Знову лікування! В 24 роки цілий букет. Ну і гормони мої мене підводять”, – зізналася дівчина.

Дружина Романа Сасанчина поскаржилася на проблеми зі здоров'ям
Дружина Романа Сасанчина поскаржилася на проблеми зі здоров’ям

Схожі новини