Наречений один, а публічну пропозицію зробив інший: як виглядає чоловік, за якого Леся Нікітюк йшла заміж?

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк лише один раз говорила про свого обранця і мова тоді йшла про весілля. Тим не менш, знаменитість заміж не вийшла.

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк багато років жартує про своє холостяцьке життя. Особисте вона охороняє від преси ретельно, і не розповідає про чоловіків, з якими будує стосунки.

Леся Нікітюк заінтригувала відповіддю на питання, чи був в неї службовий роман
Як виглядає чоловік, за якого Леся Нікітюк йшла заміж

Однак, декілька років тому зірка все ж таки ошелешила зізнанням про те, що збирається заміж. Мова йшла про її обранця, з яким вона познайомилася у будинку, в якому живе. Так, наречений зірки був її сусідом.

Як виглядає чоловік, за якого Леся Нікітюк йшла заміж

Тим не менш, весілля пари шанувальники не дочекалися. Леся Іванівна неодноразово натякнула на те, що її надії на щасливе майбутнє з цим чоловіком не справдилися. Тим не менш, приблизно через рік після заяви про нареченого, Леся схвилювала іншою подією. Після її виступу на сцені до неї підбіг чоловік, який став на одне коліно та запропонував їй вийти за нього заміж.

Як виглядає чоловік, за якого Леся Нікітюк йшла заміж

Телеведуча щиро посміхалась а та раділа, і здавалося, знала людину, яка зробила пропозицію руки і серця. Шанувальники не могли зрозуміти, чи правда це, або ж їх так розіграли.

Через час усе стало на свої місця: Леся Нікітюк пародіювала виступ Адель, в кінці якого її майбутній чоловік запропонував вийти за нього заміж. Тож номер вони виконали згідно оригіналу. Майбутній чоловік виявився звичайним актором, що, звісно засмутило глядачів.

Цікаво, але факт: фотографій жодного з цих чоловіків немає в мережі. Свого єдиного нареченого Лесі Нікітюк берегла наче зіницю ока і не показувала ніколи, адже він обрав непублічний образ життя. Тим не менш, не важко припустити, що чоловік був при грошах.

Схожі статті