Подарунки не в радість: Оля Полякова назвала список найнедоречніших подарунків

Зазвичай прихильники дарують кумирам милі презентики на кшталт квітів, шоколаду, м’яких іграшок або речей ручної роботи. Проте у випадку з Королевою ночі така схема дала збій і артистці дарували дуже вже ексцентричні подарунки.

Оля Полякова розповіла, що прихильники її і її творчості часто намагаються зробити приємний сюрприз співачці. Проте далеко не всі подарунки лишаються вдома у зірки.

Схоже, що шанувальники Олі Полякової настільки задарували улюблену виконавицю дивакуватими статуетками та картинами, оскільки в одному з інтерв’ю Оля Полякова у жартівливій формі навіть попросила прихильників більше не дарувати такі речі. Як зазначила сама зірка, такі дивакуваті презенти їй дарують майже постійно.

Супербілявка зізналася, що часто передаровує всілякі химерні подарунки і сувеніри друзям або знайомим. особливо така доля спіткає ті сюрпризи, які самій Олі Поляковій ну взагалі не подобаються.

Окрім негативних подарунків, Оля Полякова пригадала які подарунки і сюрпризи від прихильників приємно вразили співачку. Вона пригадала, що під час всеукраїнського туру з шоу-програмою “Я люблю вас” Олю Полякову спершу зустріли у національних костюмах і з хлібом-сіллю. А після концерту зробили ще один незвичнийю проте приємний подарунок – великий 5-кілограмовий торт з афішею концерту улюбленої супербілявки.

Солодкий подарунок від прихильників
Солодкий подарунок від прихильників

Оля Полякова любить не лише приймати, а й робити подарунки та влаштовувати вечірки для родини і готувати. Нещодавно шоу-діва виклала у мережу відео, на якому вона разом з молодшою донькою Алісою готує гарбузовий суп на Хелловін, а на день народження дівчинки влаштувала справжнє міні-шоу.

https://www.instagram.com/p/CGxpIuIpmJu/

Під дописом прихильники співачки були вражені, що Оля Полякова ще й готує. Але навіть це виконавиця робить з гумором і жартами.

https://www.instagram.com/p/CF9_W8qpkr9/

Прихильники не пройшли повз публікації і написали багато приємних слів на адресу артистки і відмітили її позитивну енергетику.

Схожі новини