Як виглядає син Дзідзьо, якого народила не його колишня дружина: зі Славією спільну дитину не хотів

Знаменитий український співак Дзідзьо декілька років тому вперше став батьком. Однак, дитину народила не його дружина Ярослава. Всі деталі в статті.

Про невірність відомого українського виконавця Михайла Хоми, який виступає під псевдонімом Дзідзьо, говорили не один рік. Кульмінації плітки досягли тоді, коли Ольга Цибульська народила дитину. Шанувальники артиста одразу ж помітили, що син співачки неймовірно схожий на її майбутнього кума.

Як виглядає син Дзідзьо, якого народила не його колишня дружина

Через рік після розлучення зі Славією Дзідзьо зробив зізнання про одруження під час війни
Як виглядає син Дзідзьо, якого народила не його колишня дружина

Врешті-решт, згодом стало відомо, що Михайло все ж таки вирішив охрестити хлопчика Нестора і стати йому хрещеним батьком. Фотографії біля храму одразу ж облетіли мережу. Зірки здавалися не кумами, а щасливою зірковою парою.

І все лише ускладнилося, коли син Ольги Цибульської почав рости. Спадкоємець співачки настільки нагадував Дзідзьо, що у фанатів просто не залишилося сумнівів – він рідний син артиста.

Як виглядає син Дзідзьо, якого народила не його колишня дружина

Втім, кума Михайла знайшла вихід із ситуації: вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свої архівні фотографії, на яких вона дуже нагадує Нестора. Таким чином вона довела, що справа полягає зовсім не у рідсьві її спадкоємця з Дзідзьо.

Варто відмітити, що Михайло дуже любить свого хрещеника, але цю любов до дітей не розділяє, якщо справа стосується його особисто. Так, його колишня дружина Ярослава розповідала в інтерв’ю, що однією з причин для розлучення послужило небажання Михайла ставати батьком. Його благовірна мріяла стати матір’ю, але артист вважав, що це заважатиме його кар’єрі.

Тим часом Ольга також обрала у куми Михайла не через його любов до Нестора, а тому що хотіла створити межі, які могли б побачити глядачі. Мовляв, коханцем бути не може, тому що похрестив її сина.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини