Ксенія Мішина вразила зізнанням, що хоче повернутися через рік після розставання з Еллертом: “І я дуже сумую”

Рік тому знаменита українська акторка вразила своїх шанувальників рішенням розірвати стосунки з відомим гумористом Олександром Еллертом. Фанати підозрювали, що у зіркової пари не все гаразд, адже вони постійно дивно поводилися, а конфлікти часто виходили за межі їхнього побуту.

Переможець Холостячки Еллерт вразив реакцією на вагітність Ксенії Мішиної
Ксенія Мішина вразила зізнанням, що хоче повернутися через рік після розставання з Еллертом

Тим не менш, після розриву обидва відмовилися коментувати причину, через яку їхні стосунки добігли кінця. Однак комік не полишив спроб усе повернути. Ба більше, у своїй розмові з журналістом Славою Дьоміним Олександр дав зрозуміти, що зробить усе можливе, щоб повернути Ксенію та побудувати з нею здорові взаємини. Під час інтерв’ю він ще не знав, що їх розлучить війна.

Ксенія Мішина вразила зізнанням, що хоче повернутися через рік після розставання з Еллертом

Вчора декілька тижнів після ескалації Ксенія Мішина забрала сина Платона та поїхала до Бельгії, де в неї був підписаний контракт на роботу. Тим більше, що в Києві було небезпечно залишатися, для знаменитості це був ідеальний варіант, адже вона мала можливість і заробити, і знаходитися разом зі спадкоємцем у безпеці.

Тепер між нею та Олександром з’явилася прірва. Однак, у шанувальників знову народжується надія на їхнє возз’єднання, адже Ксенія Мішина нещодавно оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, в якому зізналася, що збирається повертатися до Батьківщини.

Ксенія Мішина вразила зізнанням, що хоче повернутися через рік після розставання з Еллертом

Пов’язано це не з тим, що Ксенія вважає поїздку безпечною. Акторці просто необхідно владнати деякі справи, які чекають на неї в столиці. Тим не менш, вона зізналася, що дуже скучила за Україною.

Популярне зараз

Схожі новини