“З Донеччини”: 46-річна Марічка Падалко забрала до себе дітей-переселенців, поки Єгор Соболєв боронить Україну

Марічка Падалко. Героїня цього матеріалу завжди вирізнялася з-поміж інших селебрітіз. Вона ніколи не хизувалася своїм зірковим статусом, а елітні курорти обходила стороною, адже так любить відпочинок в Україні. Та найголовніше, вона давно визначила для себе, що її головна цінність у житті – це її родина.

Чоловік та діти Марічки Падалко
46-річна Марічка Падалко забрала до себе дітей-переселенців

Знаменитість на початку війни була змушена лишитися геть на самоті. Коханий пішов на фронт, а дітей довелося відправити на захід України, аби уберегти їх від жахів, що відбувалися у рідному Києві.

Втім, час минув, наші хлопці звільнили північ і дуже швидко почали повертатися мешканці, аби навести лад. Тривалий час Марічка ще жила у розлуці, але все ж таки відважилася забрати діток та своїх батьків, які стали вимушеними переселенцями. Падалко висловила повагу до всіх, хто мав переїхати через війну та вдячність Жовкві за прихисток.

“Я забрала вчора до Києва із Жовкви всіх, хто там лишався з нашої родини. За чотири місяці це містечко стало рідним для моїх дітей і особливо для моїх батьків, бо вони ніколи не жили і фактично не були ніде західніше Києва… Але кого б я не зустрічала тут – з Харкова, Сум, з Донеччини, ніхто не хоче звідти їхати, та і немає особливо куди”, – написала ведуча.

 

Також зірка зазначила, що у західному містечку, де жили її діти – немає відчуття тривоги.

Марічка Падалко розповіла, чому Єгор Соболєв прокляв своїх батьків з росії
46-річна Марічка Падалко забрала до себе дітей-переселенців

Нагадаємо, що Єгор Соболєв був одним із тих сміливців, які звільнили Ірпінь. Чоловік тривалий час не виходив на зв’язок. Марічка Падалко зустріла його, як героя.

Схожі новини