45-річна Камалія вийшла на сцену в патріотичній сукні та засвітила округлий живіт: “Чекає на малюка”

Знаменита українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після виступу в Німеччині та сколихнула мережу зовнішнім виглядом. Усі деталі в нашій статті.

Знаменита українська співачка Камалія на початку війни вперто залишалася на території України. На дивлячись на те, що її чоловік Мохаммад Захур та обидві його доньки заздалегідь виїхали за кордон, артистка вирішила зустріти ворога у себе на батьківщині.

Та через декілька тижнів благовірному артистки все ж таки вдалося вмовити її забрати маму Інну Петрівну та евакуюватися зі столиці. Однак співачка це сприйняла також як виклик і вирішила спрямувати усі свої сили задля збору коштів на допомогу Україні та українцям. Вона почала гастролювати Європою, де брала участь у всіх можливих заходах, метою яких було саме благочинність.

Камалія вийшла на сцену в патріотичній сукні та засвітила округлий живіт

На одному з таких концертів у Німеччині, Камалія з’явилася перед публікою у розкішній патріотичній сукні, яка була зроблена з жовто-блакитної тканини. Однак, не це привертає увагу шанувальників артистки.

Камалія оприлюднила кадри, які були зроблені після концерту, на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Завдяки ним можна помітити, що її фігура зазнала значних змін. Так, певна частина аудиторії почала ділитися здогадками щодо майбутнього поповнення в родині артистки, адже її округлий животик можна помітити неозброєним оком.

Камалія вийшла на сцену в патріотичній сукні та засвітила округлий живіт

Нагадуємо, що перша вагітність для Камалії була великою проблемою. Зірка понад 10 років боролиюася за право стати матір’ю і врешті-решт їй довелося звернутися до лікарні, яка спеціалізується з ЕКЗ. Дочок Арабеллу та Мірабеллу артистка виносила самостійно.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини