Полякова повернулася до України і показала, що з нею стало: запущена, з набряками та мішками під очима

Знаменита українська співачка Оля Полякова схвилювала мережу зовнішнім виглядом. Артистка показала себе під час поїздки, коли поверталася до України.

Відома українська співачка Оля Полякова з початку повномасштабної війни в Україні довго не затримувалася в столиці і після загибелі подруги своєї дочки Марії вирішила евакуювати родину закордон. Прихисток їй надала знаменита російська блогерка Ніка Білоцерківська. Пізніше через їхню дружбу Суперблондинку досягне скандал, який нанесе непоправний удар по її репутації.

Оля Полякова повернулася до України і показала, що з нею стало

Оля Полякова після зізнання у відсутності контакту з чоловіком Вадимом публічно зізналася у коханні не йому
Оля Полякова повернулася до України і показала, що з нею стало

Так, повернутися додому разом зі своїми доньками Машею та Алісою Оля Полякова наважилася лише на початку липня. Вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри, які були зроблені у черзі на кордоні з Україною. Тоді артистка поскаржилася на неприємну процедуру, яку необхідно пережити заради того, щоб попасти до Батьківщини. Також зірка поділилася ситуацією, яка принесла їй багато незручностей, а саме, зірка не змогла заправити свій автомобіль на АЗС через повітряну тривогу.

Оля Полякова повернулася до України і показала, що з нею стало

Вже після того, як Оля Полякова перетнула кордон її обличчя засяяло. Артистка не приховувала емоцій щастя і демонструвала, як їй радісно від того, що вона повертається додому.

Однак, не мін не привернути увагу її зовнішній вигляд, до якого шанувальники Олі Полякової є аж ніяк не звикли. Зірка вийшла на зв’язок без макіяжу та не причесана. Вочевидь, через довге перебування на спеці Оля Полякова сильно набрякла, а під очима виднілися сині мішки. Зірка одягнула звичайну ношену футболку, що не дивно, адже подорож була неймовірно важкою. Тим не менш, вже наступного дня Оля Полякова оговталася від поїздки та показала себе у всій красі.

Схожі статті