Після втечі з України Влад Яма зізнався, що досі залишається “холостяком”: так і не одружився на Ліліані?

Знаменитий український хореограф Влад Яма сколихнув мережу новиною про свій шлюб. Чи дійсно зірка одружився на Ліліані? Усі деталі у нашій статті.

Знаменитий український хореограф близько 8 років тому пов’язав себе узами шлюбу з Ліліаною Ямою. Незабаром після одруження у пари з’явився єдиний син Леон.

Родина виявилася неймовірно міцною, дружньою, а головне — перспективною. Зіркова пара через багато років після початку їхнього роману навіть розповіла про те, що в своїм щастям вони завдячують розставанню. Мовляв, саме тоді зрозуміли, наскільки цінують одне одного.

Влад Яма зізнався, що досі залишається холостяком

Втім, нещодавно Влад сколихнув мережу великою інтригою, яку самостійно влаштував, оприлюднивши на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію журналу, у якому головною темою випуску було питання, коли ж Влад та Ліліана одружаться.

Влад Яма зізнався, що досі залишається холостяком

На питання журналіста хореограф не відповів, а навпаки посіяв сумніви серед своєї аудиторії щодо того, чи взяв він кохану у дружини законно взагалі. Адже заявив, що вони стали щасливими, ане одруженими. Цілком імовірно, що Влад зробив це ненавмисне і точно не мав це на увазі, а можливо, таким чином він вирішив звернути увагу на себе.

Нагадуємо, що зірка довго тримав у секреті свої стосунки з дружиною і навіть не повідомив про те, що став батьком. Про щасливу новину у родині Влада стало відомо, коли той проговорився про сина під час зйомок. Команда програми “Хто зверху” вирішила не вирізати з відеоряду ексклюзивний матеріал. Архівні кадри з весілля Влада, а також після народження Леона у мережі також майже відсутні. Тож підписникам хореографа буде над чим подумати.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини