Понеділок, 1 Березня, 2021

Вони пішли назавжди: актори серіалу “Татусеві доньки”, які більше не знімуться в кіно

"Татусеві доньки" - російський сімейно-молодіжний серіал, що виходив у 2007 - 2013 роках.

Серіал розповідає історію багатодітної родини Васнецових, у якій 5 доньок і кожна з них завдає клопоту батькові, психотерапевту Сергієві Васнецову. Дівчата постійно потрапляють у різні кумедні історії, а вдома весь час з’ясовують стосунки.

Серед кінематографістів та акторів побутує вислів “прокляття серіалу”. Це торкнулося і популярного сіткому “Татусеві доньки”.

Першою жертвою серіалу став Володимир Турчинський, більше відомий як “Динаміт” (1963 – 2009). У сіткомі актор зіграв Федора, тренера Віника. Володимир Турчинський знімався також у кіножурналі “Єралаш”, серіалах “Свати”, “Щасливі разом”, “Солдат”, “Бригада” та інші. Загалом він знявся у більш, ніж 13 кінокартинах. Помер актор у віці 46 років від інфаркту. До речі, “Динамітом” Турчинського назвали французькі самбісти через вибуховий характер актора.

Володимир "Динаміт" Турчинський
Володимир “Динаміт” Турчинський

Ангеліна Варганова (1971 – 2013) зіграла у серіалі дружину доктора Антонова. Окрім ролі у сіткомі акторка зіграла не менш колоритні ролі у серіалах “Моя прекрасна няня”, “Кодекс честі” та інших. За свою акторську кар’єру Ангеліна Варганова була задіяна у 9 проектах. Померла акторка у 2013 році у віці 41 року від пневмонії.

Ангеліна Варганова
Ангеліна Варганова

Того ж року помер і Василь Савінов, який грав у сіткомі наукового керівника Галини Сергіївни, четвертої доньки родини Васнецових. За акторське життя він зіграв у 80 картинах, серед яких “Глухар” і “Завжди кажи завжди”. На момент смерті акторові був 51 рік. А от причиною смерті став інфаркт.

Василь Савінов
Василь Савінов

Перед ним померла ще одна акторка “Татусевих дочок” Ольга Прохватило. У серіалі вона зіграла роль Ізольди Анатоліївни, голови РАйоНО. Акторка зіграла також у серіалах “Ранетки”, “Далекобійники”, “Моя прекрасна няня”, “Щасливі разом”, “Канікули строгого режиму” та інших. Померла Ольга Прохватило у віці 44 років за нез’ясованих обставин.

Ольга Прохватило
Ольга Прохватило

У віці 67 років помер актор театру і куно Ігор Сихра. У серіалі він виконав роль батька Тамари Миколаївни. окрім ролі у популярному серіалі актор зіграв у 40 проектах, серед яких “Амазонки”, “Просте життя” та інші. причина смерті актора невідома.

У 2019 році помер актор Олександр Числов. У “Татусевих доньках” йому дісталася роль друга Сергія Васнецова й Андрія Антонова. Актор був задіяний і у таких проектах як “Інтерни” та “Відділок”. загалом Олександр Числов знявся у 20 проектах. Причиною смерті актора вказали пневмонію.

Олександр Числов
Олександр Числов

Схоже, саме через велику кількість смертей акторського складу серіалу, проект закрили у 2013 році.

Поділіться статтею

Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.
Легендарні зірки

Філіп Кіркоров, Камалія, Наталія Могилевська та інші зірки, які яскраво зустріли весну: що робили артисти

Весна - час натхнень та сподівань. Артистам, як нікому іншому потрібне натхнення у цей період. Давайте подивимося, що робили знаменитості 1 березня.
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна кардинально змінила імідж: зірку сплутали з Борисом Апрелєм та розкритикували у мережі

Маша Єфросиніна завжди мала позитивний образ на телебаченні, а потім і у соціальних мережах. Проте, зміна іміджу налаштувала прихильників проти неї.
Ані Лорак

Вагітна Ані Лорак зробила яскравий макіяж та показала круглий живіт: розповіла на камеру на кого чекає

Після гучного розлучення до персони Ані Лорак почали ставитися прискіпливіше, адже всі прихильники чекають, коли поп-діва представить нового обранця.

Популярне

Останні новини