“Я думаю, стосунки закінчилися”: переможець Холостячки Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Знаменитий український гуморист Олександр Еллерт еклюзивне інтерв'ю, в якому відреагував на припущення щодо вагітності Ксенії Мішиної. Усі деталі в статті.

Минулого року відома українська пара Ксенія Мішина та Олександр Еллерт повідомили про завершення стосунків. Шанувальники зірок тривалий час підозрювали їх у тому, що взаємини почали руйнуватися. Причину розриву пара не вказала. Обидва обійшлися загальними висловлюваннями, які насправді не наближують їхніх фанатів до розгадки.

Переможець Холостячки Еллерт розповів, як через донецьку прописку йому важко зняти житло
Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Незадовго до війни гуморист прийшов на інтерв’ю до відомого журналіста Дьоміна. У розмові Слава запитав у коміка, що було-б, якби Ксенія завагітніла. Олександр впевнений, що тоді вони не розсталися. Причому комік заявив, що це в першу чергу вплинуло б на його поведінку. Мовляв, тоді він навчився би стримувати свої пориви.

35-річний Олександр Еллерт полишив Україну
Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

“Це був би приємний знак… Я думаю, відносини закінчилися б не так само… Тому що вагітність – це шалена відповідальність переважно для чоловіка… Напевно, в цей момент я десь переключився б і пригальмував би коней у своїх фирханнях”, – зізнається Еллерт.

Нагадуємо, що буквально через декілька тижнів після виходу цього інтерв’ю Ксенія Мішина та Олександр Еллерт возз’єдналися в Буковелі. Однак довгоочікуваного примирення не відбулося. Акторка не змогла пробачити усі образи, тому після того, як Ксенія з сином виїхала з Буковелі, чергова історія екс-холостячки та її обранця закінчилася.

І це не дивлячись на те, що раніше Ксенія запевняла журналістів, що шляху назад для неї та гумориста немає. Які зараз стосунки між колишніми коханцями достовірно невідомо, але судячи з усього, це не крапка в стосунках.

Схожі статті