16-річна дочка Фреймут потрапила в гучний скандал: зганьбилася на вечірці, показавши, чим її наділила природа

Первісток Ольги Фреймут, дочка від британського обранця телеведучої Ніла Мітчела Злата завжди звертала на себе уважно увагу публіки та преси. Спадкоємиця знаменитості виявилися дуже вродливою та харизматичною молодою особою. Однак, її відкритість інколи призводить до неочікуваних результатів.

Злата Мітчелл на показі власного бренду одягу
Дочка Ольги Фреймут потрапила в гучний скандал

Дочка Ольги Фреймут потрапила в гучний скандал

Так, на даний момент дівчина знаходиться на навчанні за кордоном. Злата активно налагоджує особисте життя, а також відвідує різноманітні вечірки та заходи. На одному з таких вона нещодавно побувала.

Дівчина оприлюднила на особистій сторінці в Instagram фотографію, які сколихнули усю соціальну мережу. Злата прийшла на вечірку у маленькому топі, і під час того, як робила фотографії почала демонструвати, чим нагородила її природа. Деякі видання вирішили, що це занадто, і активно почали поширювати скандальні кадри.

Дочка Ольги Фреймут потрапила в гучний скандал

Варто відзначити, що зіркова матір Ольга Фреймут досі ніяк не прокоментувала галас, який здійнявся навколо її доньки. Однак, варто відмітити, що вона нещодавно розповідала про те, що в неї є певні складнощі у стосунках зі старшою спадкоємицею, адже в них суттєво відрізняються погляди на життя. Тоді ж Ольга порадила таким самим мама, як і вона прочитати книжку “Мамо, ну ти нормальна?”.

Нагадуємо, що з батьком Злати Нілом, у зірки не склалися стосунки. Про фінал їхні взаємин стало відомо ще тоді, коли Ольга була вагітною. Проживши з батьком своєї дитини декілька місяців разом, Фреймут зрозуміла, що необхідно повертатися додому, і не терпіти негідну поведінку чоловіка через майбутнє поповнення. Власне кажучи, зірка ні про що не шкодує, адже згодом знайшла щастя з Володимиром Локотко.

Схожі новини