Яка Тіна Кароль поза камерами: не терпить конкуренток і змогла стати єдиною для двічі розлученого Євгена Огіра

Тіна Кароль — популярна співачка із дуже загадковою душею. Співачка завжди говорить про своє безмежне кохання до Євгена Огіра, але рідко розповідає деталі свого колишнього сімейного життя та моменту знайомства з продюсером.

Тіна Кароль і Євген Огір. Історія кохання цієї пари, хоч і обірвалася фізично у 2013-му році, але досі співачка кохає свого обранця, а він став її Янголом-охоронцем на небесах. Проте, завіса драми і трауру приховала ті стосунки і той характер поп-діви, який вона розвивала спочатку.

Знаменитість довела всім свою стійкість, адже після смерті чоловіка на неї звалилася купа проблем: розподіл спадщини, побутові справи, а ще про продюсера пригадали його колишні обраниці. Та всім бідам норовлива білявка виявилася не по зубах. Як зазначив блогер на Youtube BespaLOV, Тіна з тих, хто прибирає всіх на своєму шляху. За словами зірки інтернету, сама героїня цього матеріалу посприяла тому, щоб усунути від сцени Ані Лорак, яка і так “зафакапилася” у 2014-му році своєю позицією стосовно України. Також оглядач світських новин порівняв зірку з Аллою Пугачовою, яка, за його словами, також прибирала конкуренток.

Цілком проглядається характер Кароль і в архівній світлині, де вона ефектно посеред глядацької зали закинула ніжки на Євгена Огіра. Він і не сильно пручався. До речі, продюсер і зірка познайомилися завдяки роботі. Цікаво, що проєкт розвитку поп-діви швидко став центральним у житті чоловіка.

Яка Тіна Кароль поза камерами

Відомо, що зустрічі з Тіною Кароль у її коханого вже були серйозні стосунки. Першу обраницю, Дарину, він згадував навіть перед смертю. А про другу колишню дізналася поп-діва, коли почала жити разом з милим. У нього знайшовся старший син який спілкувався з татом навіть попри нову родину. А ще брат Веніаміна Огіра став однією зі сторін, яка у 2013-му році стала змагатися за спадок.

Євген Огір мав дітей і таємну дружину
Яка Тіна Кароль поза камерами

Дізнайтеся більше про життя і долю артистки, її взаємини зі світом у відео наших партнерів “Одна Минута” та не забудьте підписатися:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини