Ектор Хіменес-Браво попри чутки про одруження з’явився з новою красунею на публіці: “Коли ти на Мальдівах”

Ектор Хіменес-Браво — популярний кулінар. Чоловік дуже швидко став відомим в Україні, а дівчата просто не зводять очей з цього завидного нареченого. Дізнайтеся, хто дійсно у серці зірки "МастерШеф".

Ектор Хіменес-Браво. Він став справжнім символом кулінарного мистецтва для українців, випустив свою книгу та зростив не один десяток талановитих кухарів, як-от Ольга Мартиновська, Віктор Перехрест, Євген Клопотенко. Проте, фанати захоплюються не лише творчим шляхом знаменитості, а і його любовною історією.

Відомо, що у минулому тривалий час шеф був у стосунках з учасницею проєктів телеканалу “СТБ” Тетяною Стребковою. Проте. норовлива білявка полишила колумбійця і кожен пішов далі шукати своє особливе щастя.

Ектор Хіменес-Браво вперше показав рідних сестру, брата, племінницю і маму
Ектор Хіменес-Браво з’явився з новою красунею на публіці

Цього року драма не обійшла Ектора знову. Здавалося, що він отримав все від життя по-максимуму: улюблена країна, розкішний будинок у передмісті та красуня-обраниця. Проте, доля розлучила закоханих. Дуже ніжно та щемливо згадує про свою потенційну наречену Хіменес-Браво:

“Я з тобою інший. Відчуття теплоти у стосунках завжди згладжує кути. Дивуюся тому, який я спокійний поряд з тобою. Хочеться, щоб так було завжди, щоб ти завжди була поруч. Сумую”, – пише зірка в Інстаграмі.

Та нещодавно у популярній мережі ТікТок чоловік засвітився зовсім з іншою дівчиною. Охайне модне каре, стильна рожева сукня. З нею шеф зняв кілька гумористичних роликів у престижному закладі з цікавим інтер’єром.

“Коли ти на Мальдівах”, – підписав відео Ектор.

Ектор Хіменес-Браво з’явився з новою красунею на публіці

Втім, схоже, що відносинами і романтичною історією тут годі й шукати. Дівчину звати Аліна, і вона популярна блогерка, яка також захоплюється кулінарією.

Нагадаємо: Ектор Хіменес-Браво не полишав України на початку війни. Він дуже полюбив нашу країну і вона стала для нього другим домом. Свій кулінарний талант вирішив застосувати на користь знедоленим українцям, які стали до боротьби за незалежність. Згодом не раз брав участь у благодійних обідах закордоном.

Схожі новини