Хіміотерапія, важка хвороба і таємна втеча з України за кордон: як Олег Винник змінився після 24 лютого?

Знаменитий український виконавець Олег Винник активно піддавався критиці зі сторони аудиторії через свою втечу з України за кордон після початку війни. Але що сталося насправді?

Після 24 лютого фанати Олега Винника зіштовхнулися з вельми неприємною ситуацією: повелитель вовчиць зник з інформаційного простору, нічого не пояснюючи. Пліткували про те, що насправді виконавець давно знаходиться в Німеччині, але піар-відділ артиста спочатку спростував цю новину.

Олег Винник більше не повернеться до України
Розкриті деталі діагнозу Олега Винника, який лікується у Німеччині

Тим не менш, здогадки аудиторії виявилися правдивими — Олег Винник насправді давно евакуювався і знаходився в Німеччині. Лише коли представники шоу-бізнесу почали відкрито говорити про  поведінку повелителя вовчиць, його адвокат вийшла на зв’язок та розповіла, що насправді відбувається з артистом.

Розкриті деталі діагнозу Олега Винника, який лікується у Німеччині

За офіційною версією, Олег Винник знаходиться в Європі через своє здоров’я. Мовляв, у нього виникли проблеми, які потребують уваги спеціалістів. Адвокат наголосила, що про хворобу було відомо ще до війни, адже Олег скасував декілька концертів, пов’язавши це рішення з недугою горла.

Але так як діагноз не був названий публічно, шанувальники одразу ж почали поширювати інформацію про те, що Олег проходить хіміотерапію.

Розкриті деталі діагнозу Олега Винника, який лікується у Німеччині

Звісно, ці плітки не підтверджені і версії щодо реального стану справ у Винника знову знаходяться на рівні розмов в соцмережах.

Але нещодавно його друг Роман Недзелський дав ексклюзивний коментар стосовно його ставлення до скандалу з Олегом Винником. Чоловік публічно сказав, що зірка пройшов дуже складний період. На превеликий жаль, подібні вислови лише наштовхують на думку, що діагноз артиста дійсно серйозний.

Розкриті деталі діагнозу Олега Винника, який лікується у Німеччині. Свіжі фото артиста

Також Недзельський розповів і про добрі справи свого товариша, а зазначивши, що його вовчицемобілі дуже допомагають захисникам на фронті.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини