Багатодітний Віталій Козловський показав своїх малюків від різних жінок: з карими очима та темним волоссям

Час від часу зірка “Шансу” та колишній підопічний Ігоря Кондратюка буває помічений з різними дітьми. Тож закрадаються сумніви, а чи вже такий Віталій і бездітний, якого із себе вдає.  Як виявилося, Козловський і справді не має ще дітей. Адже ще не зустрів ту єдину, від якої б хотів продовження роду. Навіть відома блогерка та ефектна красуня Раміна Есхазай не змогла полонити серце затятого холостяка Козловського і весілля не сталося. Хоча про їхній роман багато говорили, а ще більше обговорювали пару вже після того, як вони розійшлися. Раміна нарікала на співака, що той її використав, щоб забути попередні стосунки. А Козловський, у свою чергу, зізнавався, що занадто ідеалізував дівчину.

Козловський має багато дітей

Однак співак дуже любить дітей і має аж чотирьох похресників: трьох дівчаток Вероніку, Софію та Магдалену, а також маленького козака Платона. До речі, Платон попри свій юний вік уже є вправним блогером і на нього підписані понад 20 тисяч фоловерів. Хлопчик зовні дуже схожий на Віталія Козловського: у нього великі карі очі та темне волосся. Тож не дивно, що багато хто вважає хлопчика рідним сином зірки. А Софійку він хрестив у парі з Іриною Білик, тож відомі співаки ще й доводяться одне одному кумами.

Віталій Козловський зі своєю маленькою копією Платоном
Віталій Козловський зі своєю маленькою копією Платоном

Про власних дітей співак уже замислюється. Проте зізнається, що в нього немає дітей зовсім не через те, що він цього не хоче. Просто коли в нього з’являться нащадки, він би хотів обійтися без нянь та помічників, і виховувати малюків сам. Проте зараз у нього бракує на це часу.

Зараз співак активно їздить з благодійними концертами та всіляко підтримує моральний та бойових дух наших захисників та захисниць. А після перемоги обов’язково все буде.

 

Схожі новини