29-річна Стася Ровінська показала всіх онуків Сніжани Єгорової, від яких вона відмовилася: на бабусю не схожі

29-річна донька Сніжани Єгорової, а також актриса, блогерка та ведуча Стася Ровінська наразі перебуває в США із родиною – трьома доньками та чоловіком Ярославом. Багатодітна родина вже трохи звикла до нової країни та старається пристосовуватися до нелегких реалій. Донька Єгорової розповіла, що по приїзду вони певний час проживали в друзів, а зараз знайшли окреме житло у Нью-Йорку, яке винаймають. Молода мама навіть знайшла роботу та планує знятися у фільмі про Україну.

Єгорова не цікавиться своїми трьома онуками

Нещодавно Стася Ровінська розмістила в себе на сторінці в Instagram зворушливе фото зі своїми трьома дітьми – двома синочками Еваном та Енеєм та донечкою Еммою, якій лише 2 рочки. Хлопчики та мама одягнені у красиві вишиванки і тримають жовто-блакитні прапорці, а донечка в червоній сукні намагається також позувати на камеру та мило усміхається.

Зі своєю горе-матір’ю Стася Ровінська, зізнається, не спілкується, оскільки не може вибачити Єгоровій українофобські висловлювання та підтримку агресії росії проти України. Тож очевидно, що Єгорова не бачить і не спілкується не лише з рідною донькою, а й не цікавиться онуками. Проте Стася має своє бачення на цю ситуацію і не здивована поведінкою матері:

“Хіба такого не було раніше? Вона може сьогодні вибачитися, а через два дні написати гидоту! Я не знаю, що має статися. Напевно, їй потрібно пройти курс у психотерапевта, зробити переоцінку цінностей. Я справді не знаю, що має статися, щоб вона щиро змінилася. Я зараз про це навіть не думаю”, — прокоментувала Ровінська.

Схожі новини