Продюсер Володимир Завадюк прокоментував різке кар’єрне падіння чоловіка Осадчої Горбунова: “Юра був”

З кінця лютого, коли почалась війна в Україні змінилась робота медіа простору, з радарів телебачення зникли всі розважальні шоу і звичайно, що їх розробка та зйомки поставили на паузу. Тому багато працівників медіа сфери примусово позбавились роботи. Це не тільки телеведучих стосується а також, продюсерів, режисерів, журналістів, операторів і ще безліч професій, без яких неможливо робити якісні розважальні і не тільки проєкти.

Юра Горбуноа на шоу "Сніданок з 1+1"
Юра Горбуноа на шоу “Сніданок з 1+1”

Натомість ранкове шоу “Сніданок з 1+1” активно знімається і йде в ефірі, тому що воно більш соціальне. Юра Горбунов зараз приєднався до команди ведучих ранкового шоу. І через те, що його кар’єра почалась саме з ранкового шоу “Підйом” на Новому каналі, почались литися плітки щодо того, що Горбунов скатився вниз по кар’єрних сходинках і повернувся до того, з чого почав багато років тому.

Проте, це питання задали головному продюсеру розважальних проєктів Володимиру Завадюку, на що він висловив свою думку:

“Так, Юра працює на шоу “Сніданок”, але це не означає, що у Юри відбувся спад в кар’єрі. Ні, до того ж, “Сніданок” це топове шоу у своєму сегменті.Юру дуже люблять глядачі і довіряють йому”.

Також Завадюк зазначив: “Я вважаю, що Юра був, є і буде топовим телеведучим” Горбунова справді любить публіка, він був ведучим найпопулярніших шоу: “Танці з зірками”, “Голос країни” і багато інших. Спочатку повинна відновитися медіа сфера, а потім до кожного талановитого працівника медіа прийдуть нові можливості і нові проєкти, які по-новому завоюють серця і душі телеглядачів.

 

Схожі новини