Зірка Жіночого кварталу Ірина Сопонару вперше показала свою сестру: “До рідної душі нахлібницею пристроїлася”

Відома українська акторка та гумористка Ірина Сопонару сколихнула мережу свіжою фотографією зі своєю сестрою, яку зробила за кордоном. Усі деталі в статті.

Війна внесла у життя усіх українців свої корективи. Тому більшість гумористів залишилися без роботи, адже їхні співвітчизники точно не налаштовані на гумор, допоки в країні ведуться бойові дії.

Ірина Сопонару вперше показала свою сестру

Ірина Сопонару вразила своїм виглядом без макіяжу
Ірина Сопонару вперше показала свою сестру

Красуня з “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару прийняла рішення пожити на дві країни. Не так давно вона розповіла, що вступила в серйозні стосунки з чоловіком, який на даний момент проживає у Великобританії. Ірина то повертається до України, то знову їздить у Європу, де проживає своє кохання під одним дахом з обранцем.

Варто відмітити, що Ірина вперше знаходиться у такого роду стосунках, тому для неї вони є певним відкриттям.

У Великобританії також проживає молодша сестра Ірини Наталія, яку вона нещодавно показала своїм фанатам. Так, Сопонару оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram спільну фотографію, на якій показала, як виглядає її родичка.

Варто відмітити, що не дивлячись на зовнішню схожість, жінки вилучають абсолютно різну енергію. Також цікаво, що рідна сестра Ірина вирішила бути брюнеткою, поки Ірина все ж таки віддає перевагу блонду.

Деякі з шанувальників припустили, що Ірина знаходиться у Великобританії не тільки на хлібах свого коханця, але і сестри.

Ірина Сопонару вперше показала свою сестру

Втім, ця інформація не має жодного підґрунтя, хоча не виключено, що рідну людину молодша Сопонару все ж таки підтримує.

Цікаво, що у коментарях до цієї публікації Ірині також запропонували змінити свій нікнейм, щоб він закінчувався не на “ru”, а на “ua”. Ірині довелося пояснювати, що це її прізвище, а не код російської федерації.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини