Надя Дорофєєва покинула на самоті Кацуріна та полетіла до іншої країни: у Дантеса з’явився шанс?

Дорофєєва насправді щаслива в нових стосунках і вже не приховує цього. Але спочатку і Надя і Міша намагалися тримати свої стосунки лише при собі та надовго це втримати не вдалося. І почався бурхливий період пліток і не лише про Надю, а ще й про колишнього Дантеса та їх нових обранців.

Звичайно, що для публіки новина про розлучення Дантеса та Наді стала шокуючою, враховуючи те, що пара була разом 10 років та їх стосунки завжди здавалися ідеальними. Але й було відчуття, що вони гарні друзі й саме це пов’язувало їх більше ніж кохання. Певно так і сталося, тому що розставання Наді та Володимира залишило їм лише гарні відносини та повагу один до одного.

А тепер, серце співачки належить Михайлу Кацуріну, з яким дівчина відчуває себе справді щасливою як жінка. Молоді люди зараз намагаються будувати своє майбутнє та свої стосунки не дивлячись ні на що. Адже пліток та засуджень на їх рахунок дуже багато і звісно це несе свій відбиток і переноситься на сприйняття дійсності. Проте Надія і Михайло разом і поки що в їх стосунках все чудово.

Надя покинула Кацуріна самого
Надя покинула Кацуріна самого

І вчора Дорофєєва виклала історію в соціальну мережу instagram, де вона летить в іншу країну на зйомки, а слідом була мила історія з фотокарткою коханого Міши та словами “А ще сумую за цим хлопцем”. Тобто Надя тільки сіла у літак та одразу зізналась в тому, що так швидко засумувала за своїм новим обранцем.

Дорофєєва зізналась, що сумує за Кацуріним
Дорофєєва зізналась, що сумує за Кацуріним

Слід згадати, що колишній Надії Дантес нещодавно зізнався у стосунках з Дашею Кацуріною та навіть вже встиг познайомити її зі своєю мамою. І виходячи з цього вчинку у Вови також налагоджується особисте життя.

Схожі новини