Стало відомо, хто зіпсував обличчя дружини Валерія Меладзе Альбіни Джанабаєвої: залишиться такою назавжди

Альбіна Джанабаєва вже багато років проживає в російській федерації, є дружиною знаменитого виконавця Валерія Меладзе і народила йому трьох дітей. Увесь цей час їй вдавалося зберігати свою молодість, підтримувати красу і, безсумнівно, залишатися вродливою. Втім, інколи у погоні за юністю можуть ставатися неприємні казуси. І на цей раз, через це проходить Альбіна Джанабаєва.

Стало відомо, хто зіпсував обличчя Альбіни Джанабаєвої

Стало відомо, хто зіпсував обличчя Альбіни Джанабаєвої

Так, нещодавно Альбіна вразила своїх фанатів набряком обличчя. Журналісти одразу ж почали цікавитися, що ж могло статися зіркою і взяли ексклюзивний коментар у пластичного хірурга, який пояснив, що такого могла зробити з собою співачка, що отримала подібний результат. Пластичний хірург Андрій Копасов заявив, що радикальних хірургічних втручань в обличчя Джанабаєвої не було, але до невдалих косметологічних послуг вона вдається.

Альбіна Джанабаєва з новонародженою донечкою
Стало відомо, хто зіпсував обличчя Альбіни Джанабаєвої

“Можливо, була блефаропластика. Всі інші зміни скоріше результат роботи косметолога. В наявності введення філерів, ниткова підтяжка та апаратна косметологія. Не обійшлося і без уколів ботулотоксину”, – цитує хірурга “Звездач“.

Варто відмітити, що останнім часом зірка вдавалася до фільтрів в Instagram, які не показували фанатам реального стану обличчя артистки. На деяких кадрах також можна помітити очевидні сліди фотошопу. Але не варто забувати і про вік зірки і про те, що вона є мамою аж трьох дітей. Також свої плоди дає ненормований графік під час гастролей та різноманітних турів.

Нагадуємо, що Альбіна Джанабаєва є другою дружиною Валерія Меладзе і понад 10 років була у ролі його коханки, поки співак проживав з дружиною Іриною.

Схожі новини