Стало відомо, як Гордєєв змусив пошкодувати всіх за сльози однієї-єдиної: “Пішов розбиратися з усім відділом”

Якщо підлеглі українських знаменитостей дають інтерв’ю, то зазвичай фанати чують вельми неприємні речі про своїх кумирів. Як правило, після подібних розмов з журналістами, зірки потрапляють у гучні скандали за тиранію або романи на стороні. Але існують і виключення.

Нещодавно співробітниця зірки ранкової програми “Сніданок з 1+1” Єгора Гордєєва вразила мережу розповіддю про чоловіка, який є її шефом.

Стало відомо, як Гордєєв змусив пошкодувати всіх за сльози підлеглої

Так, днями Гордєєв оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію дівчини, яка у своєму мікроблозі розповіла про неймовірний вчинок телеведучого.

Стало відомо, як Гордєєв змусив пошкодувати всіх за сльози підлеглої

“Я пам’ятаю, як колись шеф, Єгор Гордєєв, побачив, як я плачу в коридорі офісу і пішов розбиратися з усім відділом, що сталося, і хто мене образив. Єгор, просто знай, як я сумую! Не вистачає емпатії в цьому житті. Як і справжнього життя в житті”

Судячи з усього, дівчина евакуювалася з України, і тому розповідає про спільну роботу з Єгором Гордєєвим у минулому часі. А для фанатів це неймовірно цінна інформація, адже телеведучий розкрився з абсолютно іншої сторони — благородної, доброзичливої та підкорючої нові серця.

Нагадуємо, що після початку війни Єгор залишився в Україні та продовжив боротьбу на інформаційному фронті. Зірка одразу ж влився у телевізійний марафон, а також активно ділився власними думками на особистій сторінці.

Як завжди, знаменитість продемонстрував неймовірний рівень професійності, а також показав, як сильно любить свою батьківщину і людей в ній.

Схожі новини