Дмитро Гордон ледь не отримав на горіхи прямо під своїм офісом: вийшов “сам на сам” з міцними здоровилами

Дмитро Гордон — один з найінтелігентніший журналістів України. Проте, нещодавно його побачили не у дуже виграшному світі. Дізнайтеся, що сталося на вулиці біля офісу знаменитості та хто прийшов з кулаками до нього.

Дмитро Гордон. Герой цього матеріалу — популярний журналіст сучасності. Він вивідував таємниці зірок, ще до того, як формат годинних інтерв’ю став топовим у мережі. Спілкувався зірковий чоловік і з молодіжними кумирами, і з політиками, артистами, ведучими. Кожну особистість вдавалося розкрити з нового боку.

А ось про себе пан Гордон не любить багато говорити. На екрані він — бездоганний інтелігент, який вражає ерудованістю. Та, як виявилося, за себе також може постояти. Нещодавно Телеграм-канали почали активно публікувати кадри, де чоловік, схожий на знаменитого телеведучого, приймає позу оборони і готується розкидати у різні боки молодиків.

Дмитро Гордон ледь не отримав на горіхи

За дивним збігом обставин сталося все ще й біля редакції, де головує Дмитро. Втім, сам зірковий чоловік ані словом не обмовився про цю подію на сторінках своїх блогів. Деінде спливають коментарі прихильників про те, що це можуть бути зйомки для Youtube каналу знаменитості.

Що відомо про особисте життя Дмитра Гордона?

Окрім журналістської діяльності, інтерв’юер зумів побудувати і міцну родину. Його обраницею стала талановита редакторка “Шустер LIVE” Олеся Бацман. Чорноброва красуня подарувала коханому трьох діток. Наймолодша донечка народилася у 2019-му році.

Дмитро Гордон хизується татуюванням прихильниці
Дмитро Гордон ледь не отримав на горіхи

Цікаво, що взагалі Дмитра можна назвати багатодітним батьком. У шлюбі з першою дружиною Оленою Сербіною у нього народилося трійко синів та одна дівчинка. Про своїх дітей популярний татко розповідає мало. Відомо тільки, що найстарші хлопці мають хист до творчості: один захоплюється фотографією, а другий обожнює музику та пише композиції.

Нагадаємо, що окрім медійної діяльності, Гордон захоплюється написанням книжок. У планах зірки було видати 58 книжок та після цього припинити письменницьку діяльність.

Схожі новини