Вже не наречена: обраниця Мурата Налчаджиоглу у білому костюмі засвітила обручку та показала головне (ФОТО)

Нова кохана Мурата Налчаджиоглу не лишила нікого з його прихильників байдужим. Вона — абсолютно не схожа на жодну зі своїх “попередниць”, а у певних сферах навіть переганяє Ані Лорак.

Нещодавно закохана дівчина показала фото з обручкою у білому костюмі. Видно, що дуже масивна та недешева каблучка прикрашає її тендітну руку. Поруч її обіймає турецький красень, за поглядом його видно, що нарешті він знайшов свою половинку.

Допис набрав майже тисячу вподобайок, а у коментарях пару осипали компліментами:

  • “Я бажаю вам безмежного щастя!”
  • “Чудова пара. Приємно на вас дивитися”
  • “Супер пара”
  • “Солодка парочка”

До речі, нова кохана Мурата також українка. Пара переживає війну разом нині, а Налчаджиоглу не приховує того, що всім серцем підтримує нашу державу. Він вважає країну під жовто-синім стягом ледь не другою Батьківщиною, адже прожив тут чимало років та зміг знайти свій шлях розвитку у бізнесі. Чимало часу популярний чоловік провів у столиці та неодноразово їздив у Карпати відпочивати.

Колишній чоловік Лорак Мурат відвідав Україну
Обраниця Мурата Налчаджиоглу у білому костюмі засвітила обручку

А ось, чи спілкується нині з Ані Лорак — велике питання. До війни поп-діва розповідала, що не стала обривати зв’язки з колишнім та навіть зустрічала дитячі свята своєї дочки Софії разом з ним. Робила це, звісно, не для себе. Втім, після 24-го лютого артистка вирішила зникнути з медійного простору та перестала виходити у мережу з новинами особистого життя.

Ходили чутки, наче чоловік співачки забрав до себе їхню спільну дитину, але жодна зі сторін цю інформацію не підтверджувала. До речі, у Лілії, нової коханої Мурата, є донька від колишніх стосунків.

Нагадаємо, що більше про життя Ані Лорак, її розлучення та кардинальну зміну стилю життя ви можете дізнатися у відео наших партнерів “Одна минута”:

 

 

Схожі новини