Рейтинг найбагатодітніших українських зірок: Дмитро Гордон, Андрій Доманський, Сніжана Єгорова та інші

В Україні вистачає багатодітних родин і серед зірок також, звісно діти це щастя, але коли родина повна, то відчувається це щастя на повну, як у звичайних родинах, так і у зіркових складаються різні ситуації, тому ми вирішили привести зіркові приклади багатодітних батьків.

Сніжана Єгорова

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

Нині скандальна артистка України, яка живе в агресивній країні росії, має велику родину в Україні. Телеведучій пощастило стати мамою п’ятьох діточок, щоправда, від різних чоловіків, але це не надто важливо, коли обіймаєш усіх своїх діточок, великих та маленьких. Тож у першому шлюбі з Семеном Горовим Сніжана народила двох доньок Анастасію та Олександру. А у шлюбі з актором Антіном Мухарским з’явилося два сини Андрій та Іван і донька Аріана.

Андрій Доманський

Андрій Доманський
Андрій Доманський

Український телеведучий з тих чоловіків, які не зупиняються на одному шлюбі й, звісно, на одній дитині. Тож Доманский також є батьком 5-тьох дітей. У першому шлюбі в Андрія народилося двоє дітей син Василій та донька Лада. У другому шлюбі Лідія Таран народила Доманському доньку Василіну. А у третьому шлюбі Андрію подарували ще двох доньок Кіру та Віру. З усіма дітьми Андрій має гарні стосунки та піклується про кожну дитину.

Дмитро Гордон

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон

За офіційними даними журналіст має семеро дітей. Гордон є татом чотирьох дочок та трьох синів. Але Дмитро неохоче розмовляє на такі теми. Він каже, що комусь з мам його дітей, або самим дітям це може бути неприємно, тому він намагається не розповсюджувати цю тему.

Валентина Хамайко

Валентина Хамайко
Валентина Хамайко

Телеведуча є щасливою мамою чотирьох дітей і єдина у нашому рейтингу жінка, яка заміжня і живе з чоловіком досі щасливо. Андрій Оністрат, який є чоловіком Валентини дуже кохає свою дружину і радіє кожній дитині. Андрія це робить щасливим. Тому подружжя виховує двох синів і двох доньок різного віку.

Схожі новини