Ніжний вузький костюм: Неперевершена Катя Осадча розповіла, як миє голову без води

Нуль умов для жіночої краси – це не проблема для української ведучої Катерини Осадчої, вона показує красиву світлину в своїх соцмережах і розповідає деякі таємниці.

Катя Осадча, матуся трьох синів і ведуча “Голосу країни” поділилася доволі відверто:

“В нас є денно світло, тепло наших сердець і зв’язок між нами, який значно міцніший за мобільний. Нас хочуть поставити на коліна, найпідступнішими терористичними методами. Сухий шампунь, вода з пляшки, акумулятори і повербанки. Сьогодні збиралася на роботу навпомацки, але нічого, аби скоріше перемога!”

Якщо взяти до уваги, що Катерина Осадча збиралася на роботу в темряві, то виглядає вона досконало. Сьогодні, 24 листопада, зірка телеканалу 1+1 вийшла в світ в неймовірному блакитному костюмі, який підкреслив фігуру журналістки. Біле пір’ячко, яке прикрашає жакет, ідеально доповнює образ теледіви. Це дуже схоже на красивий символізм: наче слід від голуба перемоги, який натякає всім нам, що вже скоро будемо святкувати найголовніший День незалежності нашої України.

Катя Осадча часто обирає український дизайнерів, сьогоденний look не став винятком – вбрання від “Lipa” коштує 11 565 грн, мабуть, це якість люкс.

Катя Осадча 24 листопада, 2022 рік
Катя Осадча 24 листопада, 2022 рік

Як вам образ Катерини Осадчої?

Схожі новини