Був Пушкін, а став — Птушкін: кияни перейменували парк в столиці на честь ведучого “Орла та Решки” Антона

Антон Птушкін — популярний український ведучий та блогер, ставший відомим завдяки участі в тревел-проєкті "Орел та Решка". Нещодавно, неочікувано для самої зірки, у столиці з'явився парк, названий на його честь.

За часи існування проєкту “Орел та Решка” українські глядачі встигли познайомитися більш ніж з двома десятками телеведучих. Одні полюбилися вибагливому шанувальнику одразу, як то, наприклад, Андрій Бєдняков чи Леся Нікітюк, інші — нарвалися на хвилю хейту та критики. Деякі ведучі програми, яких полюбив глядач, були з росії, і зараз, коли Україна переживає війну та буремні часи, призабули, що й самі були частиною українського проєкту і жодним словом не обмовилися о припиненні бойових дій.

Проте є один ведучий, який запам’ятався та виділився найбільше. Антон Птушкін — простий хлопець, родом з Луганської області, в молоді роки працював у нічному клубі ді-джеєм та художнім директором, у 2012 році перебрався до столиці, з бажанням показати світу, що він вартий більшого визнання. У Києві хлопець працював на радіо та навіть створив власну радіостанцію. Як і мільйони українців, Птушкін дивився та любив проєкт “Орел та Решка”, поки у 2017 році й сам не захотів стати його частиною.

Антон Птушкін продовжив подорожувати світом після уходу з Орла та Решки
Антон Птушкін продовжив подорожувати світом після уходу з Орла та Решки

Майбутня зірка проєкту записав пробне відео та, зі слів Антона, його одразу взяли у команду. 65 випусків Птушкін з членами програми колесив по планеті та став улюбленцем мільйонів глядачів за свою щирість, відкритість, доброзичливість, непідробну харизму, а також, за гострий розум. Існує думка, що Антон був одним з найдосвідченіших ведучих “Орла та Решки”, але у 2018 оголосив, що покидає тревел-шоу. Справжні причини такого стрімкого рішення публіці невідомі й досі, але знаменитість не зник з радарів та продовжив мандрувати найдивовижнішими куточками світу вже самостійно, створивши власний ютуб-канал, який за кількістю переглядів переплюнув навіть “Решку”.

Антон Птушкін був одним з найулюбленіших ведучих публіки
Антон Птушкін був одним з найулюбленіших ведучих публіки

З початку повномасштабного вторгнення Антон займається волонтерством та придбав пікап для потреб ЗСУ. Нещодавно в Києві з’явився парк імені Птушкіна. Але це було не рішення місцевої влади, а ініціатива громадян. Раніше цей парк був присвячений О.С. Пушкіну, і на думку жителів міста, з 24 лютого в Україні не повинно залишитися нічого, що може бути присвячено російським митцям. Тому на вивісці парку охочі самостійно дописали букву “Т”, щоб утворилося прізвище Птушкін.

Кияни перейменували парк імені Пушкіна, перетворивши на Птушкіна
Кияни перейменували парк імені Пушкіна, перетворивши на Птушкіна

“На нашу думку, мандрівник Антон Птушкін зробив для України більше, ніж поет Пушкін. Тож на парку Києва ми точно не зупинимося”, — прокоментували перейменувачі.

spot_img

Схожі статті