19-річна Марія Ільюхіна з серіалу “Вороніни” ошелешила новиною про вагітність на останніх термінах (ФОТО)

Маленька Маша Вороніна вже давно виросла і стала справжньою красунею. Дівчині вже 19 років, так непомітно швидко виросла та сама улюблена онучка Галі та Миколи Вороніних тепер майбутня мама.

Маша стала популярною актрисою завдяки комедійному серіалу “Вороніни”, де зіграла доньку Кості та Віри протягом всіх 10 років існування ситкому. Всі пам’ятають дівчинку дуже маленькою та смішною. Але скільки ж років ми спали, що цій самій школярці з серіалу вже виповнилося 19 років.

Минулого місяця Марія святкувала свій день народження  та за день до свого свята Маша виклала пост про те, що вона вагітна. І цим дуже сильно здивувала шанувальників і колег, адже всі останні фото Марії взагалі не видавали ніяких ознак вагітності. Та загалом Ільюхіна дуже струнка дівчина, а на таких дівчатах вагітність не дуже помітна зазвичай. Тому не дивно, що всі фотографії не видавали цікавий стан актриси.

Але напередодні дня народження Маша влаштувала собі професійну фотосесію та обрала такі образи, де видно округлий животик майбутньої матусі. Варто сказати, що дівчина вже перебуває на останньому триместрі й очікує появу свого першого малюка у кінці лютого.

До того ж  є ще одна новина, Марія вже встигла вийти заміж, але пишного святкування не було, лише розпис у РАГСі. Про цю подію свідчать фотографії у соціальній мережі. Цікаво те, що обранець дівчини не є відомим, але ім’я хлопця нам вдалося дізнатися. Хлопця звуть Олексій Шаров і він однолітка Маші.

Також слід зазначити, що дівчина настільки не хотіла афішувати свою вагітність, що відмовлялась від ролей у серіалах не озвучуючи справжню причину, але тепер, коли все відомо, актриса сподівається, що продюсери та режисери зрозуміли, чому вона так вчинила і запропонують ролі у нових проєктах, після того, як дівчина народить малюка.

Схожі статті