Ольга Фреймут не збирається повертатися до України: освоїлася на аристократичній Батьківщині першого чоловіка

Ольга дуже хотіла відсвяткувати свій ювілей у Франції, тому напередодні вирушила туди разом із дітьми, і навіть не думала, що вона може поїхати замість України у Велику Британію. Але це сталося. Так Оля вже 9-тий місяць живе у Лондоні. Спочатку вона переїхала через те, що у Лондоні живе Злата, старша дочка Фреймут. Але згодом Оля досить непогано влаштувалась за кордоном і тепер тривалий час точно не збирається приїжджати на Батьківщину.

Річ в тому, що Оля влаштувалась на роботу – веде власну колонку новин про Україну у місцевій газеті. Та вважає, що це дуже важлива місія і саме вона робить її перебування за кордоном значущим, тому що мати голос в іншій країні та мати змогу доносити правду до іноземців – це дійсно важливо.

Саме тому, Оля поки що не збирається повертатися до України, адже тоді вона втратить можливість кричати про злочини росії на весь світ. Також ведуча займається волонтерською діяльністю у Лондоні, але про це обирає не розповідати на всю країну, а робити важливі справи тихо та не покращувати за рахунок цього своє ім’я.

Та це лише друга причина, через яку Оля вважає, що зараз в Україні їй не місце. Перша – це безпека дітей, адже Фреймут нині піклується про двох неповнолітніх дітей сама у чужій країні. Тому їхнє психічне та фізичне здоров’я є дуже важливим для неї як для мами та раніше Оля вже про це заявляла.

“Я мати і я захищатиму своїх дітей. І попри те, що я дуже хочу додому, ми залишаємось у Лондоні” – казала Фреймут.

Оля Фреймут не повернеться до України
Оля Фреймут не повернеться до України

Тож, причини її перебування за кордоном дуже зрозумілі й критикувати їх – буде помилкою, адже жінка намагається всіма силами зберегти дітей у безпеці та допомогти рідній Україні.

Схожі новини