Як виглядає мама зірки ТСН Лідії Таран, яка досі не гуляла на весіллі доньки: могла стати тещею Доманського

Відома українська телеведуча Лідія Таран не дуже охоче розповідає про своє особисте життя та про родину. Ліда обирає говорити про роботу та про новини, які відбуваються в Україні, але все ж таки, нам вдалося дізнатися, як виглядає мама зірки ТСН.

Ліда дуже відома й одна з найулюбленіших ведучих новин ТСН, без якої неможливо  уявити ефірів, але, на жаль, це вже так, адже на фоні війни, жінка разом з донькою виїхала за кордон. Тепер Ліда живе, навчається та працює у Франції. Там же вступила у коледж її єдина донька Василина, яка народилася від колеги Андрія Доманського.

Оскільки ведуча не надто любить говорити про себе та свою родину, то й про її родичів мало що відомо. Але ця інформація завжди цікавить шанувальників Ліди. Саме тому, що Таран успішна, красива та дуже відважна жінка, багатьох цікавить питання, як виглядає її мама.

Як виглядає мама Лідії Таран

Відомо, що жінку звуть Марія Гаврилівна, і навесні вона відсвяткувала своє 71-річчя. Жінка має розкішні темні коси у свої роки – це означає, що протягом всього життя Марія за собою доглядала, та й це можна сказати навіть за зовнішнім виглядом жінки.

Судячи зі слів Ліди, її мама веде досить активний спосіб життя, Марія Гаврилівна встигає робити купу справ за день. Вона й готує, й пече пироги, й встигає подивитися новини та висловити свою думку на домашніх мітингах. А також у жінки є багато роботи на городі, адже огірки та помідори самі себе не посадять і не викопають.

“Вічна оптимістка, революціонерка та рятівниця – отака от у мене матуся” – розповіла Лідія.

Тож, можна зробити сміливий висновок, що енергії жінці не позичати, вона настільки багато на себе бере у своєму віці, що навіть важко уявити, як ця жіночка все встигає робити та щодня додає собі нових і нових завдань. Певно, Марія Гаврилівна з юних років така, тому й зараз не збавляє обертів.

Схожі новини