Камалія опинилася між двох імпозантних чоловіків: ліворуч мільярдер, праворуч – презентабельний доктор

Після початку повномасштабної війни в Україні її найбагатша співачка Камалія тривалий час залишалася в столиці. Артистка не бажала покидати свою домівку і сміливо зустріла ворога у своєму маєтку.

Втім, її чоловік, металургійний король Мохаммад Захур наполягав на тому, щоб його дружина евакуювалася, і все ж таки зміг добитися свого, натиснувши на кохану через дітей. Наприкінці березня артистка вже знаходилася у Великобританії.

Камалія опинилася між двох імпозантних чоловіків

Вся правда про сімейне життя Камалії
Камалія опинилася між двох імпозантних чоловіків

Однак, зірка не забувала ні про свою домівку, яку відвідувала щонайменше раз у місяць, ні про місію, яку вона взвалила на свої плечі. Камалія почала активно гастролювати Європою, а також влаштовувати світські вечори, на яких збирала гроші на благодійність. Варто відмітити, що знаменита родина зробила великий та помітний внесок у майбутню перемогу України.

Не забуває знаменитість і про інших людей, які доклали неймовірних зусиль, аби рятувати людей та допомагати суспільству. Нещодавно співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram спільний кадр, на якому постала між своїм чоловіком та керівником лікарні Охматдит Володимиром Аполлінарійовичем.

Відділ лікарні по зв’язкам з суспільством дуже позитивно відреагував на дане фото та подякував артистці за привернення уваги до керівника такого неймовірно важливого закладу в Україні та його безцінної роботи.

Варто відзначити, що навіть на знімку лікар постав у білому халаті з логотипом медичної установи, яка всю війну оперувала абсолютно всіх дітей.

Популярне зараз

Схожі новини